Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Superb II


Ironman

Recommended Posts

Здравейте! 

Трябва ми сигурен и надежден семеен автомобил с достатъчно място за бебешки истории, куфари и каквото се сетите. В комбинация с комфорта, който предлага Superb, мисля, че това е моят автомобил. Ще се радвам да купя такъв от колега във форума. Благодарен съм и за съвети кои мотори да отбягвам или скоростни кутии, за какво да внимавам при избора на автомобил. Не съм  отписал и октавия комби ако е в топ състояние. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Ironman - Привет.. Аз преминах от "Skoda Octavia 1 Combi" на "Skoda Superb 2 Face Lift Combi". "Superb"-а е огромен Автомобил - нищо общо с "Octavia"-та. Аз съм фен на Дизелите, като те се водят по-безпроблемни. При бензиновите Двигатели има разни Проблеми. Ръчните скорости са хубави, но Автоматика е голям кеф. Екстрите променят Цената на Автомобила - зависи на какво държиш. Моя "Superb" е "4х4". Имай предвид, че понеже е с дълго междуосие и е нисък - не е подходящ за "Off Road". Максимум някоя поляна, близо до асфалт. За Зимата е хубво "4х4"-то, но зависи как ще се Шофира. Имам предвид, че за над 10 Години с "Octavia"-та, която не е "4х4", само веднъж се наложи да ме бутат, но паднах от един бордюр а пред мен имаше паркиран Автомобил и трябваше задължително назад. Около "4х4"-то имаш около 600 Лева разход през 2-3 Години за обслужване. Като цяло - "Superb"-а е по-високият клас Автомобил спрямо "Octavia"-та, но "Octavia"-та си е супер Автомобил :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.