Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разход на масло при високи обороти


zaho56

Recommended Posts

Здравейте колеги .Аз  имам проблем с маслото но нивото намалява само когато вдигна над 3400 оборота иначе не го пипа изобщо.Двигатела е 1.8Т а колата от 2002год комби и не дава да го пипнеш,като оса е–дано не му е уруки.Карах я на майстора който по принцип ми я подържа,сваля турбото да го види и каза че е като ново.Така и не разбрахме от къде идва проблема.Един таксиджия каза че брат му имал същия проблем и сменял някакви уплътнения и клапан но така и не разбрах кои.Някой има ли информация за такъв проблем.

Редактирано от zaho56
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е, че колкото по-високи са оборотите, толкова повече "харчи" и причините за това са "пластмасовите" гумички. А щом турбината е ОК, обади се на таксиджията. Ако не се реши проблема, трябва да се намеси висшата математика 

Преди 8 часа, zaho56 написа:

нивото намалява само когато вдигна над 3400 оборота иначе не го пипа изобщо

 

Карай до 3399 оборота за да нямаш харч. Тя турбината ти се развърта някъде малко след 2000.

Сори че съм така саркастичен, но така подвеждаш темата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.