Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Губи антифриза


Димитър08

Recommended Posts

Здравейте!

Моят проблем е, че колата ми губи антифриз. Шкода Октавия, 2013, 1,8 бензин. Имам я от 7 месеца- втора ръка. На 3000 км, се губи, около 0.5 л. Оглеждах я но не видях да е капало, след каране. Може би, от някаде, таи и се изпарява но как да разбера от къде е, гледах, гледах и нищо не видях. А другия проблем е, че не съм в България.

Благодаря Ви . Бъдете живи и здрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Димитър08 - По някога има Проблем с некачествени водни помпи. Сълзи по малко, макар, при ТЕБ ми звучи, че е повече. Ако има къде да се вдигне Автомобила и да се огледа, обърни внимание за следи около водната помпа. Ако е капало нещо от там, трябва да има следи, макар и засъхнали..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.