Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Индикация за изгоряла крушка.


sv_trener

Recommended Posts

Здравейте!

А сега ново 200.

Светна ми индикацията за изгоряла крушка на левия фар за мъгла. Крушката свети.

Въпреки това сложих чисто нова крушка Н8. Индикацията продължава.

Прегледах буксата - перфектна е. Пръскане с контактен спрей. Яко, без да пестя материал.

Индикацията не гасне. Дайте идея, че още малко и ще хвана чука.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, winrg написа:

Сигурен ли си, че грешката е за фара за мъгла? Провери габаритите и дневните светлини също.

Абсолютно съм сигурен. Изписва го. Ляв фар за мъгла.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се е случвало при зацапан контакт на фасунка да светне индикацията .. да не е вдигнала съпротивление към маса (зацапана кабелна обувка) и за това да свети?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, The Best Forman написа:

На мен ми се е случвало при зацапан контакт на фасунка да светне индикацията .. да не е вдигнала съпротивление към маса (зацапана кабелна обувка) и за това да свети?

Няма зацапан контакт. Сега се замислям, че изписва "ЛЯВА СВЕТЛИНА ЗА МЪГЛА", а такава има и отзад. Там е крушка 21W с една светлина. На габарит си свети нормално, но може да се е окислила фасунката. Утре ще погледна и там и ако се окаже от там... Направо ми идва да си изям инженерната диплома. Днес си играх 2 часа с крушки и букси отпред и 1/2 контактен спрей отиде, а за задната изобщо не се сетих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, sv_trener написа:

Няма зацапан контакт. Сега се замислям, че изписва "ЛЯВА СВЕТЛИНА ЗА МЪГЛА", а такава има и отзад. Там е крушка 21W с една светлина. На габарит си свети нормално, но може да се е окислила фасунката. Утре ще погледна и там и ако се окаже от там... Направо ми идва да си изям инженерната диплома. Днес си играх 2 часа с крушки и букси отпред и 1/2 контактен спрей отиде, а за задната изобщо не се сетих.

Ама то си пише дали е изгоряла предна или задна крушка. Просто погледни внимателно какво изписва.

Случайно да си слагал LED крушки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е решен.

Смяна на крушката в задния ляв стоп и всичко се оправи.

А наистина не изписваше предна или задна. Само лява светлина за мъгла.

Благодаря на всички, които се отзоваха!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, sv_trener написа:

... Утре ще погледна и там и ако се окаже от там... Направо ми идва да си изям инженерната диплома....

Имам няколко рецепти за пържена , задушена и панирана диплома :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, The Best Forman написа:

Имам няколко рецепти за пържена , задушена и панирана диплома :)

Ти за това ли стана зъболекар? Да имаш какво да си пръжнеш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Izolini написа:

Ти за това ли стана зъболекар? Да имаш какво да си пръжнеш?

Юридическите и счетоводните (ако не си забелязал) са малко постни ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

ЕЛЕКТРИЧЕСКИЯТ СТОЛ Е ИЗОБРЕТЕН ОТ ЗЪБОЛЕКАР

През 1881 г. д-р Алфред Саутуик станал свидетел на инцидент, при който пиян мъж докоснал електрически генератор и починал мигновено. Впечатлен, докторът решил, че електричеството може да бъде използвано за екзекуции вместо обесването.

Като зъболекар д-р Саутуик бил свикнал да работи със седнали хола, затова неговото изобретение приело формата на електрически стол. Първата официална екзекуция с новото приспособление е през август 1890 г.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си голям циник .. не можа ли да изровиш от Википедия нещо за Гудиър и вулканизацията на каучука , благодарение на който днес си возиш г@з@ меко , а точно за електрическия стол ?

П.П. Дънлоп имаше също някакво медицинско образование ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, sv_trener написа:

Проблема е решен.

Смяна на крушката в задния ляв стоп и всичко се оправи.

А наистина не изписваше предна или задна. Само лява светлина за мъгла.

Благодаря на всички, които се отзоваха!

Изписва и още как.Често прави проблем лошия контакт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, The Best Forman написа:

Имам няколко рецепти за пържена , задушена и панирана диплома :)

 

Преди 8 часа, Izolini написа:

Ти за това ли стана зъболекар? Да имаш какво да си пръжнеш?

 

Преди 6 часа, The Best Forman написа:

Юридическите и счетоводните (ако не си забелязал) са малко постни ;)

 

Преди 5 часа, Izolini написа:

 

 

 

Преди 5 часа, The Best Forman написа:

Ти си голям циник .. не можа ли да изровиш от Википедия нещо за Гудиър и вулканизацията на каучука , благодарение на който днес си возиш г@з@ меко , а точно за електрическия стол ?

П.П. Дънлоп имаше също някакво медицинско образование ;)

Колеги, страхотни сте!!!

Смях се със сълзи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, The Best Forman написа:

Ти си голям циник .. не можа ли да изровиш от Википедия нещо за Гудиър и вулканизацията на каучука , благодарение на който днес си возиш г@з@ меко , а точно за електрическия стол ?

П.П. Дънлоп имаше също някакво медицинско образование ;)

 

Мое да му е окъсил подгрева на седалката, казва ли ти някой?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

При мен даваше ляв фар за мъгла, сега от над месец ту дава ту гасне заден десен стоп. Не мога да го хвана какво му е - свети една седмица, после изгасне - свалих стопа и пръсках, продължава да свети за заден десен стоп..... крушките са здрави.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.