Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Светна ми една от алармите на таблото...


Еркаму

Recommended Posts

Здравейте,

Нещо странно се случи днес. Спрях колата без да изгасям двигателя. Старт стоп системата изгаси колата. Слязох, изхвърлих боклука в близкия кош, качих се ...изписа ми че трябва да запаля колата с ключа...Запалих...и на таблото светна лампичката с навитата на спирала жичка. Мигаше тази аларма докато карах. Паркирах. Изгасих двигателя. Запалих отново. Алармата на подгревната свещ не се включи.

има ли нещо притеснително?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Еркаму - При мен преди около една Година се получи нещо подобно, което повече не се е повтаряло. В www . briskoda . net бях намерил информация, че може да е нещо свързано с "EGR"-а и тогава просто "продухах" Автомобила с по-бързо Шофиране и както казах, повече не ми се е появявало. Ако имаш възможност - запомни Ден и Час когато се е случило и виж дали е записана грешката в Компютъра на Автомобила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или това или виж кога е сменян горивния филтър за последно. Най-добре някой да я прочете и да види каква грешка е върнала. Иначе само гадаем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.