Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Странен шум отдясно отдолу между вратите


Ifh

Recommended Posts

Здравейте,

Моля за помощ или информация, ако някой знае. От 2 дни се появи шум - чаткане, подобно на реле, в областта между двете десни врати. Мисля,че е в основата на колонката между тях, чува се над кората като застанеш ниско долу. Определено е между предно дясно колело и началото на задна дясна врата. Чува се при ниска скорост, 50км/ч /без значение оборотите/, при спрял автомобил, дори и след като се спре мотора още за 10-15 сек. При по-висока скорост изчезва, или поне не се чува. Звучи като от електрически елемент. Някой имал ли е подобна ситуация или да е запознат.

Нямам аларма или грешка на дисплея.

Октавия 3, 2014, CR 1,6, Green Line.

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли начин за диагностика. Днес зареждах дизел и отчита коректно на таблото. Освен това нямам индикация за грешка или накаква аларма на дисплея.

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен така ми пука ауспуха на фабията, като я оставя на място след яко каране или я угася. Все едно чукаш в метал с метална пръчка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.