Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дрифт 2021.


PIIIcoppermine

Recommended Posts

На 18.02 ми изтича книжката , борбата ми с толек ще е безкрайна, (има цяла тема от преди години) тъй като няма кой да ми помогне със съвет , затова предлагам да се съберем уикенда ,преди 18.02 да потеглим към витоша за последно да ви скъсам с невъзпитания дизел . Знам че е против правилата на форума. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обещавам да се раздам , пък ако имам нова книжка, след адските мъки, ще има реванш за загубилите, ама ще сложа малко бензин в нафтата... Сутрин на -3 ми е малко мудна... :D

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На една колежка от бачкането , сина и май още работи пътна помощ. За Аудито ли питаш, щото Шкода на път няма да ме остави .. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе и аз си мисля , че може турбината да стане на салата, ако върне. Мислех да сложа 10% , ама се чудя още ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм с колелото и с раница пълна с пуканки! Сега е момента да си спомниш за преди 3 седмици, кой дойде с такси на НИМ и да обмислиш прителството си с Влади, че пътната помощ е винаги в готовност ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тогава се бях ядосал , ако знаех че ще дойдете толкова хора , щях да я докарам на репатрак, за да е там . Но все пак със странната се познаваме от Май , не е виновна за единия изгнил кабел на стартера, но виж, заради турбината, още съм супер ядосан на тая ку**а! :)

 

Ама аз си и го връщам , някой път като се ядосам заради турбото и си сменям на 3000 оборота, много готино лепи за седалката .. ;) Като я намразя, най я обичам ... :)

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, ghost_rider написа:

Аз ще съм с колелото и с раница пълна с пуканки!

Вземи повечко, да се включа и аз като зрител :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съм на линия - що да не се кача до Витоша? Ама не виждам как ще стане дрифт с кола на предно :)

И е по-добре, да е петък вечер (или друг ден), а не уикенда през деня, когато има доста коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам някакви идеи как да стане, но днес с изключен ASR на 4000 оборота на 2ра , турбината пак сдуха, та маи ще пием чайче от термус, като едно време. Tрябва да си оправя първо турбото, това ако стане в завои , ще се пребия. :( Пак ще е яко, зимата горе е мъгливо и е много яко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе принципно става ей така , като на клипа. Аз 2010 та карах нагоре с 120 ката в колона зад Динка(greenwitch) от форума и тя слезе панирана от колата вика - гледам те в огледалото , ту в ляво , ту в дясно , за малко да ме удариш, мина ми на 3 см от бронята ! Викам да , ама аз те гледам и минах , нали ? Обръща се към бившата и вика - Кажи Сашо как караше ? Бившата вика - Ааа незнам аз си гледах през прозореца и не съм видяла! :D:D:D

 

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.01.2021 г. at 9:48, zloQQ написа:

И е по-добре, да е петък вечер (или друг ден), а не уикенда през деня, когато има доста коли.

 

Последно се качвах преди 2 год след 1 часа през ноща беше събота, неделя. По улиците 1-2 коли, нагоре колона - джипове, бмв, субарута, всякакви... вали ли сняг винаги има ентусиасти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, setfan написа:

 

Последно се качвах преди 2 год след 1 часа през ноща беше събота, неделя. По улиците 1-2 коли, нагоре колона - джипове, бмв, субарута, всякакви... вали ли сняг винаги има ентусиасти.

Прав си, аз знам и други планински изкачвания, където през лятото не можеш да срещнеш кола, но валне ли малко сняг и почва да "жъне" пътна помощ, да ги вади от канавките. 

 

Саше, този дългия бастун, ми прилича на хидравлична ръчна, за дрифтачки. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз мисля да отида утре , през деня, че да няма навалица. Да си карам кротко зимно. Мислех и днес , но цял ден бачках и нямам настроение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Объркал си се - лудница беше днес, а утре ще е също, предвид снеговалежа в момента. Ако искаш да се изкефиш - ставай в 05:30, шляпай мацката и мятай Фабия-та нагоре. Бяло, на фарове - няма такъв кеф :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега става супер за снежно, даже по улиците трупа. Всички насъпват здраво по светофарите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз още от оня ден се прибирам от работа с изключен ASR ,много е забавно, не се бъркай. Сега съм пил една бира и не бива да карам , пък и чакам утре да понатрупа малко снежец , мисля да се кача до хижа Боерица , да пия една количка за 3лв и да се прибера ... ;)

 

Велко - мацката може и да запали с зор на -4 градуса, ама Сашко в Неделя в 5:30 не става от кревата , дори и за фън... ;) Все пак е Неделя!!!

 

Утре ми е по - интересно дали ще успея да изкача преспите, особенно пътя към хижата е един тесен към края , ужасен е !! А утре ще има и сняг . :):) Правил съм го на косъм с макса , сега ще стане и със странната фабия.

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато 20 човека ти кажат че пътя нагоре е непроходен, ти трябва един приятел , да ти вдъхне кураж! Само напред и нагоре! Чайче и кафенце , никога не ми е било по- вкусно!

Евала и на пичагата с Мерцедеса , който ми се скара че не искам да обърна, казах му че карам от 15 годишен и няма обръщане , а когато влезе в фабията , просто я измести в дясно в преспата. Едно приятелче каза - Нали искаше екстремно изживяване, ето , имаш го, аз там не мога да обърна. Тогава се обадих на Асенчо (ghost_rider) и му викам - братле, 20 човека казват че нагоре е непроходимо, на 1 км съм от хижа Боерица, само един човек каза че нагоре може да се мине. Джипове , бмв та , всичко закъсва. Аз имам нафта и не съм я изкантарил, движи се. Асенчо каза - "Не се връщай назад , Саше, ще успееш да се качиш, знам че можеш, изчакай ги да се източат надолу и даваи само напред и нагоре! " Щета 3.50 за чайче и кафенце и откачена кора под мотора. Но деня беше уникално як!!!! :)

На връщане по завойте качих една женица, изтървала си автобуса, толкова беше премръзнала горката, че се скъса да ми благодари ... :)

IMG-20210110-162142.jpg

IMG-20210110-164810.jpg

IMG-20210110-165507.jpg

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос! Ама си е лудница - казах ти :)

Требеше вчера вечерта с Доктора да се метнеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера прах дивани до 17:30 и бях мега изморен , пък нито Боби Доктора , нито Гената , ще ми дадат да им карам колите, преди да им ги платя, дори и да им ги върна здрави, нали се сещаш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега , точно не мога , пуша си ей така , пък и тази е бяла , те ръждясват повече от солта, боята им не е качествена.. :)

New-Bitmap-Image.png

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.