Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia 1.4 G-tec CNG 110 k.с.


God89123

Recommended Posts

Здравейте колеги, обмислям покупка на Сеат Леон 1.4 TGI CNG 110 к.с. Автомобилите които гледам са 2014-2016 г. 150-200 000км. Моля, някой който има впечатления от такъв автомобил да сподели мнението си като цяло. Също така хора които имат и впечатления от други автомобили с този двигател, моля да споделят мнението си за разхода на масло (по заводски данни 1л. / 10 000 км.) и по скоро ме интересува мнение на хора имащи впечатления от автомобили вече над 100 000 км. Също така проблеми с турбото, електрониката и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега!

Този двигател не е вграждан в модела Октавия 3, продаван нов в България. Мисля че го има на Фабия 3 и на Рапид. Съответно някой с такава кола може да ти е от полза.

А може и да решиш да минеш от Испанска на Чешка марка?!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Izolini написа:

не е вграждан

 

След бърза проверка в сайт за продажба излиза 1 обява с този двигател, купена от България 2017 г., в Стара Загора и още 16 обяви внос.

Редактирано от deas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги обмислям покупка на Сеат Леон както съм написал или Октавия 3. Конкретно се интересувам от следното нещо: https://www.auto-data.net/bg/skoda-octavia-iii-combi-1.4-g-tec-110hp-cng-20439

https://m.mobile.bg/details/11601401924432235

deas ти за кой сайт говориш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, deas написа:

 

След бърза проверка в сайт за продажба излиза 1 обява с този двигател, купена от България 2017 г., в Стара Загора и още 16 обяви внос.

Значи аз съм в грешка. Мой приятел имаше служебна Шкода с този двигател. Мислех, че е Рапид. Явно е била Октавия, както той твърдеше. Според него това е  "най-спънатия кон, който е карал". Което естествено е много субективно. Мой съсед има Рапид в тази конфигурация и според него колата е идеална. @The Best Forman има Фабия 3 комби с този двигател. Той също е доволен от двигателя (неговия не е с газ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, God89123 написа:

deas ти за кой сайт говориш

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=3&slink=ik9oc1&f1=1

вече са с 1 обява по-малко

 

Izolini, бъркаш 1.4 и 1.2

Фабия 3 няма 1.4 бензин, а при Рапид е 1.4 125 к.с., метана в темата е 110 к.с

Редактирано от deas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.