Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

УАЗ


Recommended Posts

УАЗ излиза на пазара в САЩ :)

https://automedia.investor.bg/a/2-novini/44346-uaz-izliza-na-pazara-v-sasht

Редактирано от joro_kem
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, joro_kem написа:

УАЗ излиза на пазара в САЩ :)

https://automedia.investor.bg/a/2-novini/44346-uaz-izliza-na-pazara-v-sasht

Ха сега да видим, дали ще се харчи като топъл хляб или ще го заклеймят американците, защото не е техен тип "muscle car" (голямо, ръбато и гори като ламя). ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

четох някъде, че цената ще е близка до подобен клас американски жиБки със солидна история в страната на неограничените възможности, та леко съм скептичен. по-вероятно е, според мен, да търсят клиенти сред носталгично настроените натурализирани американци, дошли от необятната рус :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, joro_kem написа:

четох някъде, че цената ще е близка до подобен клас американски жиБки със солидна история в страната на неограничените възможности, та леко съм скептичен. по-вероятно е, според мен, да търсят клиенти сред носталгично настроените натурализирани американци, дошли от необятната рус :)

Тогава да внасят там оригиналния УАЗ, поне е краден от Уилис на едро и може да го оценят и хАмериканите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Загубили са американския пазар още на "ръчна скоростна кутия" :D ония лигльовци там ще го гледат като полезно изкопаемо тоя лост, ако има автомат, картинката може и да е по-различна. 

Като цяло на мен ми допада - голям, грозен, изглежда масивен. Бих покарал, честно казано. 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.