Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Грешка С115531 и U111000


zheliio

Recommended Posts

Здравейте! Миналата седмица си правих диагностика на автомобила Шкода Октавия TDI 150 к.с. 2014г. и ми излязоха тези грешки С115531 и U111000.   Доста порових но, аз поне не намирам отговор в Google. Ако някой може да помогне ще бъда благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с VCDS. Също ми дава грешка P190E. Възможно ли е да е от умиращ акумулатор.

Редактирано от zheliio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, JORDITO написа:

Е той от 2014 ако още не е умрял,ходи пусни тото :)

Щом пали значи има все нещо в него. Въпроса ми е може ли грешките да са от него и какво означават.

Редактирано от zheliio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още пали не е решението при Октавия 3. Старт-стопа работи ли ти? Като спре, това е първият признак,че акумулатора е чао.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, JORDITO написа:

Още пали не е решението при Октавия 3. Старт-стопа работи ли ти? Като спре, това е първият признак,че акумулатора е чао.

 

Преди 2 години при теб го изклюхме софтуерно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акумулатора на таблото ми показва 70-80% но впредвид годините мисля, че е за смяна. При майстора показва, че има нужда от зареждане. Зареждам и пак така - показва 70-80%. Зареждам със BOSCH C7. Ако е за смяна ще отчита ли гореописаните грешки или други такива. Не ми се дават 300+ лева за AGM акумулатор а да се окаже, че не е от него. Автомобила пали нормално дори и при минусувите температури преди две седмици на Борорвец.

Редактирано от zheliio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, zheliio написа:

Преди 2 години при теб го изклюхме софтуерно

Бъркаш се. Аз старт стоп не изключвам с VCDS.

Нов AGM с връщане на стария е 235 лв. 

Варта силвър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.