Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подгревни свещи за октавия 2 комби 1.9


Kostadinpeev

Recommended Posts

Здравейте, 

Преди четири месеца ходих на сервиз и ми каза, че имам изгоряла свещ. Мисля тези дни да ги сменя всички, може ли някой да ми даде съвет за марка свещи. Колата е октавия 2 1.9 помпа-дюза! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Beru" колега. Ако ги намериш с хубава отстъпка, могат да ти стъпят на 20 лв/бр. Ако не бъркам, с такива излиза и от завода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от завода излиза с bosch или beru аз свалих бош ,сложих beru може би 5-6 години работят, проверявам ги всяка есен 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Beru определено няма да сбъркаш! Само гледай спецификацията на твоите, да не ти продадат нещо за различен двигател. Най-добре е със свалена свещ в магазина. Гледаш, мериш дължината и плащаш. Ако сам си ги взимаш де :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих до Тех-Ко  с талона и ми предложиха beru за 20.80 лева с отстъпката и взех 4 броя оставих я в сервиза. Ще ми звъннат като ги свалят. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Beru и аз сложих такива преди 2,5г. Зимата преди да сменя, някак си съм успявал да запаля с една работеща свещ :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа, че старите свещи също са били beru. Аз разбрах след като отидох на диагностика в Bosh сервиз до летището там такива неща ми на говориха, но после ходих до Pepino,на който съм много благодарен. Pepino се оказа прав за което съм много благодарен. Сервиз Bosh повече няма да отида! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, Passi написа:

Как разбраха,че има изгоряла свещ?

Излиза си на диагностика/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да излиза, че има изгоряла свещ. В Bosh ми каза две свещи. Pepino ми каза на втори цилиндър. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер,на мен и четрите ми бяха изгоряли,колата е Шкода О2 /1,9 /2007/  BXE и пак палеше.Прилагам снимки от VCDS 

IMG_20190516_175250.jpg

Редактирано от el_magnito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.