Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Високи обороти при 1.9 тди 77kw.


Kostadinpeev

Recommended Posts

Здравейте 

От известно време шкодата кога загрее държи високи обороти, след 30 минути градско каране когата съм на спрял оборотите са 1000.И разхода е доста голям смесено 50/50 ми дава 8л/100км.извънградско карам с 120 максимално! Зареждам в Гаспром и слагам добавка! 

IMG_20210216_172743.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак е на 1000 оборота. Алтернатора зарежда, акумулатора го тествах с вилка и е добре. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да го смениш - ако имаш някой познат с такива кола. Иначе, може ако имаш магазин за чаркове, да сложите един за проба и ако е ОК с него - да го платиш. А да питам...закачахте ли я на диагностика?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три пъти. Два пъти при pepino. И веднъж в Bosh.но това се появява от време на време и сама кола няма мощност pepino ми предложи нов софтуер. Смених това което натиска дюзите. Преди време. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих на диагностика и ми казаха, че датчика за температура на маслото е за смяна. Показва - 60 градуса така е настроен да вървяла повече. Някакъв вид тунинг. Сега ще го сменям. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.