Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колата ми изгасна в движение 1.9 105 bls


buhmchinen

Recommended Posts

Здравейте, колата ми е октавия 2 facelift 2009год. Автомобила е обслужен. Започна да придърпва, когато е на скорост, а ако не е -изгасва без никаква индикация.Когато се опитам да запаля- има случай, когато пали веднага и си се кара без проблем, но има и такива в които, като я запаля и гасне веднага. Закачана е на vagcom - никакви грешки. Сменил съм до сега -датчик на колянов вал, датчик на разпределителния вал, тандем помпа, помпа в резервоара. Проблемите започват единствено, когато колата загрее на 90 градуса, когато е студена до сега не е изгасвала. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горивен филтър сменян ли е някога? Може и въздух да дърпа от някой маркуч, но тогава ще пали трудно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.