Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Лостче за преден капак


stanimirdd

Recommended Posts

Здравейте, 

 

Немога да си отворя предния капак, поради факта, че ми се счупи лостчето, което е под волана. Някаква идея как се сменя или поне как да отворя капака, тъй като трябва да си долея антифриз... 

IMG_20210224_131243.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махни кората и с клещи може да хванеш жилото вероятно. Аз така бих пробвал. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друг вариант няма, нали? Пробвах с клещи да завъртя това, дето е останало, но не става. Много е меко и не мога да го хвана. Добре, ще пробвам така, както казваш. Просто мислех, че може да има и някакъв по-лесен начин. Поздрави! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето се счупи по същия начин и след сваляне на кората отворих капака. Но не е трябвало да мачкаш с клещи щото няма да ти съвпаднат детайлите, аз мойте ги залепих с моментно лепило, там лоста имаше сглобка и е слабо място. Вече година няма ядове, ама то като го знам и внимавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.