Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за радио


spensa184

Recommended Posts

Здравеите колеги може ли малко помощ.
Колата я взех преди два дни имам проблем с радиото не лови никакви станции.
Реших да сменя накраиника на антената но не мога да я сваля отвивам я но не излиза.

20210228_142023.jpg

20210228_142201.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип има платка в основата и като корозира спира да лови станции. Еуратек имат тестер за антената. Лечението е смяна. Накрайника не се развива докрай. Самата основа се държи на един болт отвътре и тапицерията на тавана се сваля поне от задната страна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, ID A написа:

По принцип има платка в основата и като корозира спира да лови станции. Еуратек имат тестер за антената. Лечението е смяна. Накрайника не се развива докрай. Самата основа се държи на един болт отвътре и тапицерията на тавана се сваля поне от задната страна.

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дърпай яко - маха се! Имай предвид, че така като се вижда от снимката е възможно платката да е оксидирала и да се наложи сваляне и ремонт (или подмяна). Не вярвам да се оправи с нова "пишка". Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених накраиника но няма никаква разлика ще трябва да се сменява.

Даите предложение къде да отида да ми я сменят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих заложил на Еуратек. Не смятам, че цената за тази операция ще е колосална, пък и следва да знаят как се прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.