Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предстояща покупка на Октавиа


Vladosbs

Recommended Posts

Здравейте колеги, 

Нов съм във форума и искам да запитам, за какво да се оглеждам при покупка на Октавиа 2 ген. 

На този етап съм се спрял на въпросния автомобил https://www.cars.bg/offer/5fc69093934d776376618142 за оглед. 

Бих Ви бил благодарен за насоките !

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля ,че нямат 110к.с двигател.

Другото което ми направи впечатление е ,че обявата е много пъти гледана, което ме навява на мисълта,че нещо не е наред с колата.

Успех,дано да намериш това което търсиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.6 са 105 коня - само като инфо. Иначе гледаш за дюзи, ДПФ, егр, всички електрически копченца пробваш, съединителя също - от ниска скорост на висока предавка - натискаш до дупка и ако не приплъзва е ок. Слушаш и турбото да не свири! Отделно - закачаш я на една диагностика и гледаш какво грешки има. Може да не е ресетвана и да видиш нещо интересно. Ако има записани грешки - виж на колко километра са записани. Не за друго, ама дизел, нов внос на 10 години и на 120К...не ми се връзва изобщо! Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Умножете километри поне по три.

Бих избягвал нерегистрирани коли, нито може да се кара, нито нищо.

Не знам защо хората се връзват на нов внос, не е карана в България, дори в обяви за джанти и гуми?!

Регистрирана кола, от човек, с обяви без правописни грешки, търпение, може и 6 месеца да отнеме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бързам с покупката на кола, просто гледам, обикалям и сравнявам. 

Благодаря за отговорите Ви ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята препоръка е да избягвате 1.6 при него дюзите не са съвсем безпроблемни по-добър избор би бил 1.9 tdi 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Търново съм мога да я диагностицирам с VCDS, километрите да видим дали са манипулирани и доста други неща.

Редактирано от Zinoto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.