Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Компресор климатик


spensa184

Recommended Posts

Някои може ли да ми каже какъв е модела на компресора  за климатроника на октавия 2 2.0 140к 4x4 BMM мотор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май бяха санден. Денсо също стават мисля. Ама да ме поправят знаещите ако греша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, spensa184 написа:

Някои може ли да ми каже какъв е модела на компресора  за климатроника на октавия 2 2.0 140к 4x4 BMM мотор

Би трябвало да е с part. code 1K0 820 859 QX - Sanden PXE16

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се че проблема не е бил в компресора.Малката перка на радиатора е била изгоряла и някакъв датчик за фреона.

Сега обаче има друг проблем като се прибирах ми светна лампата за подгрев на свещите и започна да прекъсва.А свещите са сменени вчера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закачи я на диагностика! Не са свещи. Индикацията е за грешка, а те не са малко (които може да се случат).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, zloQQ написа:

Закачи я на диагностика! Не са свещи. Индикацията е за грешка, а те не са малко (които може да се случат).

Благодаря утре ще търся някъде да ми я закачат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, zloQQ написа:

Малък дявол значи! Безаварийно от тук насетне!

Благодаря дано

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Pepino changed the title to Компресор климатик

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.