Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какви фарове да избера


qnetyy

Recommended Posts

Колеги добър вечел трябва ми съвет искам да си сменя фаровете на октавия понеже са много зле вече какви да си взема до 200 лв на брой по възможност искам да бъдат с лупи. Или някой ако предлага втора употреба запазени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам дали ще намериш фарове с фабричен ксенон за тези пари ,според мен варианта е да се сложат лупи в твоите и евтуално да се полират стъклата,ако има нужда,но не съм сигурен дали и за това ще стигнат,наскоро познат си прави аудито и му взеха олко 300 на фар ,но той не търсил по-добра оферта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте,аз си сложих миналата седмица фарове с лупи и всички крушки замених с LED,за сега съм доволен от резултата .Още не съм карал през тъмната част на денонощието ,само ги пробвах една вечер как светят.

https://octavia-a5.ru/faq/lampy-skoda

Редактирано от hafrika
Добавяне на адрес
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около месец смених фаровете (H4) на Джимнито с китайски LED с лупа. За моя най-голяма изненада ефекта е повече от добър, а монтажа/смянта отне около 45мин без реглажа. Той отне няколко часа и два последователни дни тестове, но в крайна сметка резултата ме устройва. ТОВА е комплекта и за 85лв мисля, че е перфектно решение. Единствено светлината ми е малко бяла (5500К, вместо 4300-4500К), но не е нещо притеснително.

Ето и снимка за сравнение:
20210313_162710a.jpg.c1c0dfbdfc80c8a7c9f7b69a0db44855.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.