Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

части за фелиция,форман,фаворит


Recommended Posts

Здравейте колеги,при разчистване на гаража ми излезнаха някои части за шкода с които баща ми се беше запасил преди години- глава с клапани и капак за клапани заедно с изпускателни и смукателни колектори и комплект макферсони с дисковете и спирачните апарати,карета и полуоски за фелиция 2001г смятам че бяха по спомени,/възможно е и на други модели да стават предполагам/ и огледало с табло и вентилатор за парно и серво за спирачки предполагам че бяха за фаворита или формана,за цени няма да говоря целта е да не заминат на вторични защото според мен са здрави,но ако не се намери купувач след 10тина дни заминават,т.е цените ги определя купувача :)

тел:0878 698 177

20210316_141055.jpeg

20210316_141223.jpeg

20210316_141421.jpeg

20210316_141446.jpeg

20210316_141509.jpeg

Редактирано от vencislavvv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли снимка на модела на главата? Намира се над свеща за първи цилиндър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.