Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Инфотеймънт система Swing -безжична възка


ШкодиЯк

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Карам Октавия 3 фейс със Swing инфотеймънт система - тази с трите бутона от всяка страна. Тъй като суинга няма вградена навигация си връзвам телефона с USB кабел и през андроид ауто подкарвам google maps. 

Последно време кабелла започна да ме дразни и искам да ви попитам дали има начин да сменя кабела с USB Bluetooth adapter?

Т.е. искам да мога да си пускам наеигацията и Spotify, но без кабел.

Моля ако някой има инфо да сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тоя Суинг,когато и да се разделите, все е късно ;)

 

https://m.facebook.com/groups/SkodaClubBulgaria/permalink/3239197849448757/?sfnsn=mo

 

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво!

Много яко се получило. Вероятно като й падне гаранцията ако сме още заедно с моята кола и аз ще подна нещо такова :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ШкодиЯк написа:

Браво!

Много яко се получило. Вероятно като й падне гаранцията ако сме още заедно с моята кола и аз ще подна нещо такова :)

Тази Шкода е на 10 000 км от линка и е април 2020 купена. Медията я сложихме август 2020. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.