Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Работа с инфотейнмънт система...


Recommended Posts

Здравейте на всички. Аз тук в този форум съм новобранец и за това ви моля да бъдете търпеливи към някой глупости които вероятно ще напиша тук... Та на въпроса - аз уж съм на "ти" с електронните системи като цяло, но нещо не смогвам да се справя с инхотейнмънта на моята нова кола.... хмммм! Има ли специалисти и по запознати членове на братството на "стрелите" които могат да ми съпортват!? Моля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова ли са сложни вече бре? Аз на дали мога да ударя рамо, но ми стана любопитно с какво не успяваш да се справиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден и честита нова продобивка.

 

От 76 страница започвт обясненията за различните инфотейнмънт системи на Шкода Карок.

 

https://ws.skoda-auto.com/OwnersManualService/Data/bg/Karoq_NU/11-2020/Manual/Karoq/A_SUV_Karoq_OwnersManual.pdf

 

Стр. 76 - Инфотейнмънт Swing

Стр. 91 - Инфотейнмънт Bolero

Стр. 115 - Инфотейнмънт Amundsen

Стр. 142 - Инфотейнмънт Columbus

 

 

Поздрави.

Редактирано от РусенскоВарено
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам и аз. Излизат системни съобщения които нямат връзка с работата на системата. Например както телефона ми беше свързан с кабел  излезе едно съобщение на екрана на системата което казва че Гугъл мапс искало някакъв ъпдейт и когато била сигурна връзката да съм видел съобщението в телефона си. Изключих връзката и не намирам никакво съобщение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, РусенскоВарено написа:

Добър ден и честита нова продобивка.

 

От 76 страница започвт обясненията за различните инфотейнмънт системи на Шкода Карок.

 

https://ws.skoda-auto.com/OwnersManualService/Data/bg/Karoq_NU/11-2020/Manual/Karoq/A_SUV_Karoq_OwnersManual.pdf

 

Стр. 76 - Инфотейнмънт Swing

Стр. 91 - Инфотейнмънт Bolero

Стр. 115 - Инфотейнмънт Amundsen

Стр. 142 - Инфотейнмънт Columbus

 

 

Благодаря. Машината е супер но аз все още не мога да и свикна... Много е сложна с тия нейни множество системи. Друго си беше сЖигулито!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, zloQQ написа:

Толкова ли са сложни вече бре? Аз на дали мога да ударя рамо, но ми стана любопитно с какво не успяваш да се справиш?

То явно че на някой може да им е по лесно с настойките. Ужас, но всичко дори фаровете се настройва и през инфотейнмънта! На практика от магазина ми я понастроиха но не всичко. С другото трябва да се справя аз. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Niki_Nikolov написа:

Не знам и аз. Излизат системни съобщения които нямат връзка с работата на системата. Например както телефона ми беше свързан с кабел  излезе едно съобщение на екрана на системата което казва че Гугъл мапс искало някакъв ъпдейт и когато била сигурна връзката да съм видел съобщението в телефона си. Изключих връзката и не намирам никакво съобщение

Мисля, но може и да греша, че в случая трябва, през домашната Ви или през друга сигурна интернет мрежа(тази в офиса Ви) да отворите Google Play,  да цъкнете на "Моите приложения и игри" и да пуснете ъпдейт на Карти (Google Maps)

 

Имате ли деца/племеници над 14 години - могат много бързо да се оправят и да Ви разкажат кое как става. ?

 

Поздрави.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, РусенскоВарено написа:

Мисля, но може и да греша, че в случая трябва, през домашната Ви или през друга сигурна интернет мрежа(тази в офиса Ви) да отворите Google Play,  да цъкнете на "Моите приложения и игри" и да пуснете ъпдейт на Карти (Google Maps)

 

Имате ли деца/племеници над 14 години - могат много бързо да се оправят и да Ви разкажат кое как става. ?

 

Поздрави.

 

 

Ха ха ха! Просто трябвало да включа GPS-a. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.