Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

шкода октавия 3 2000 дизел 184 коня


vladimirov82

Recommended Posts

Здр преди месец взех шкодата направих пълно обслужване но сега имам 2 проблема първия багажника се вдига малко пищи и се връща като го вдигна насила после със копчето се затваря няма проблем и втория е че на 1000 км светва лампата за маслото и доливам между 300 и 900 грама.

Ако някой се е зблъсквал със подобни проблеми моля да сподели.

мерси и поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За багажника нищо не мога да кажа, но при такъв голям разход на масло първото, което се сещам е да провериш за евентуален теч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

единия амортисьор като го смъкнах на багажника и пружината излезе сама а пък ще висдя за теч но може и да нагорява масло въпреки че не пуши 

Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

определено потърсете от къде идва разхода на масло,ако не е от теч може да е сериозен проблем 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, skodafen написа:

определено потърсете от къде идва разхода на масло,ако не е от теч може да е сериозен проблем 

да може да излезе сериозно мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Здравейте vladimirov82,

имам точно същия проблем с харча на масло. О3 face 4x4 6 dsg CUNA 184 ps. Разбрахте ли при вас каква е причината?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Здравейте, при мен лампата за масло светна за първи път на 25 000км, след закупена чисто нова кола . Доста се учудих, но в сервиза ми казаха, че е нормално за този двигател. Оттогава в багажника винаги имам 1л масло за доливане. Вече съм на 140 000км, колата "не пуши" и няма проблеми. Всъщност това за доливане на маслото го пише и в ръководството за експлоатация - на 1000км. 

Дано съм полезен, макар и късничко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.