Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кой модел Шкода е най-широк като задни седалки?


Recommended Posts

Здравейте, от доста години карам Шкода Октавия комби, но децата порастнаха, станахме много хора и вече едвам се побират на задната седалка.

 

Имате ли идея кой модел е по-широк и по-удобен на задните седалки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкода Супърб, даже бих казал MK1 ? Ако с жената не сте по 2 метра, че предните да са много дръпнати назад, няма шанс на децата да им е тясно. Аз съм 175см., от края на шофьорската ми седалка до задната седалка има 50см. :) По-новите Супърби са също повече от достатъчно широки. В общи линии, малко са хората, които се качват в Супърб и не възкликват колко е широк (разбирай и на дължина) отзад.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @pamir - "Skoda Superb 2 Face Lift Combi". Аз съм 185 Сантиметра, Шофьорската седалка ми е дръпната максимално назад, слизам и сядам отзад без да ми опират краката в предната седалка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...
На 12.05.2021 г. at 17:20, pamir написа:

Здравейте, от доста години карам Шкода Октавия комби, но децата порастнаха, станахме много хора и вече едвам се побират на задната седалка.

 

Имате ли идея кой модел е по-широк и по-удобен на задните седалки?

Зависи колко деца имаш, колега :) Аз съм с Октавия и за жената и дето им е добре за момента, но за момента е още малък, ще видим като порасне, но реално по-голям вариант е Супърба може би даже може би са еднакви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.