Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Странен звук между 90- 100 км


steligeri

Recommended Posts

Здравейте колеги,два пъти ходя в сервиз на Шкода,и двата пъти ми сменят лагер главина от ляво.смених дискове, накладки и това бучене продължава някаква идея какво може да е?!?П.С. някъде четох за предположения за лагер на диференциала

Редактирано от steligeri
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравей, на мен ми сменяха лагери в диференциала - по един иглен и един конусен от страна на всяка полуоска гаранционно на 80х км. Симптомите бяха едно бучене сутрин на студено силно осезаемо първите 100/200 метра, независи от предавката (ръчни скорости, 1.6 тди, 2014), спорадично и за няколко секунди появява се и изчезва. След около минута изчезваше напълно. В Ютубата има клипове, където се се споменава че е съединител както и аз си мислех в началото, но при мен в Шкода сервиза диагнозата бе диференциални лагери. След смяна на въпросните лагери шума изчезна (имам им спецификациите ако са нужни за ориентир). Продължавам да си мисля че не е било точно лагери, ама знам ли...

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.