Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов член на вашето семейство shkoda yeti 1.8 TSI


Recommended Posts

Здравейте добри хора, ставам член на вашето семейство.

На първо време търся капачката на таванната греда над пасажера (открадната е) и задната емблема.

 

Благодаря за съдействието  и приема!IMG_20210607_093303112_HDR.thumb.jpg.154b5b3dc1db61028b4c613b9bd2717a.jpg

 

IMG_20210607_093323674_HDR.jpg

IMG_20210607_093248970_HDR.jpg

IMG_20210607_093342252_HDR.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Откраднаха ми (или пък е излетяла по пътя) същата капачка на таванната греда, но от шофьорската страна. Поръчах през Еуратек и цената беше около 50-60 лева. При мен също липсва задната емблема. От Еуратек искат към 40 лева за нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, silmarillion написа:

Честито! Откраднаха ми (или пък е излетяла по пътя) същата капачка на таванната греда, но от шофьорската страна. Поръчах през Еуратек и цената беше около 50-60 лева. При мен също липсва задната емблема. От Еуратек искат към 40 лева за нея.

За емблемите вижте из olx, на по-приемливи цени са. И задължително си вземете от новия стил, не правете моята грешка с цветните, защото афтърмаркет емблемите не издържат много, те и на оригиналните им заминават цветовете, особено ако колата стои на улицата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви!Ще държа под око секцията за интересни Йети неща.Безаварийно и на вас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав цвят. И колата има готина стойка. Много безаварийни километри ти пожелавам, изминати с много усмивки от разкошната кола :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.