Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов фен, Superb 2017 2.0 TDI


Recommended Posts

Здравейте колеги, 

 

От днес влизам и аз във вашия клуб, със Superb 2.0 TDI 2017...

Обявата за колата я публикуваха вчера на обяд, и след около час бях на място, оказа се много добра, имала е само 1 собственник до сега наистина и след това е продадена на автокъщата и третият вече съм аз :)  170 000 мили, обслужвана е само в Шкода, с пълна сервизна история от до.

 

От към екстри е гола и боса, но за времето в Лондон има чадъри Skoda във предните две врати.


Ще се радвам ако някой може да даде отзиви за двигателя и колата, какви слабости има ( ако има такива - знам че шкодите и 2.0 двигателя са кучИта).

 

Поздрави 

4f85b72d4fe5445495e04880caecf1a0.jpg

ccc40a3eea89476c99a8c3d74912ef2c.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка! Безаварийно да те вози!

Доста е покарана за 3-4 години. Ми е да се наложи смяна на някои датчици, които дават фира при смяна на ангренажен, но не се забелязват първоначално. Но не са болка за умиране. Водната помпа трябва да е сменяна ако е сменян ангренажен и не би трябвало да има грижа. Ако не е - имай едно на ум с нея. ЕГР и ДПФ са потенциални дупки в джоба, но пък може да са читави все още. Една диагностика ще им види състоянието, както и на дюзите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.