Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Странно чукане от ляво


Streleca887

Recommended Posts

Здравейте колеги имам странен проблем на една фабия 2008г , появява се странно чукане от ляво предимно на паваж , като на колата смениха носача, шарнира тампона на носача , биалетката и тя е сменяна преди по малко от 12 месеца . Възмпжно ли е такова чукане от тампона на макферсона ? Вече не знам от какво може да е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз като Ицето, първосигнално се сетих за тампоните на стаб. щанга.

А дали ако отвориш капака и застанеш над амортисьора и натиснеш калника от горна страна силно няколко пъти, на горе на долу, няма да успееш да симулираш и да чуеш дали идва от някоя част на амортиьорт, респективно тампона или от щангата.

 

Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скърцането е нормално. Аз миналата година ги сменях, ама зимата пак си поскърцва, като е студено. Едва ли обаче тропането е от тях. По-скоро бих заложил на тампон на макферсона или самия амортисьор има луфт вече. 

На едно Клио му смених всичко без амортисьорите и продължи да тропа, та си мисля, че беше от тях. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.