Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Smart Link активиран ли е?


ivanhoe

Recommended Posts

При избор на Smart Link менюто виждам това на прикачените снимки. Телефонът е Redmi 8 Pro, вързан към USB буксата в пепелника, с оригиналния си кабел. Пробвах и с Huawei 30 Lite, Samsung A52 и iPhone 6s. Бъркам ли нещо или опцията не е активирана? Трябва ли да инсталирам нещо на телефона?

 

1624428021101.jpg

1624428021096.jpg

1624428021089.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!,

Предполагам твлефоните са с андроид ауто, ако са от 10-ка нагоре? Ако не са, трябва да се инсталира, като APK file.

Аз така и не разбрах с новият ми телефон, през кое от двете опции на Болерото правя връзката(андроид ауто или мирър линк)? Със стария телефон се връзвах само с андроид ауто, защото беше с Андроид 8.0.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да имаш инсталиран АА иначе няма да стане. При мен от Гугъл плей не мога да сваля АА по незнайни причини. Сваляш си от някъде и го инсталираш на телефона и всичко трябва да се получи. Аз доста се мъчих докато го подкарам на моят МИ Микс 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Справих се!

Ето и стъпките, надявам се да са от полза на някой друг:

1. Оригинален кабел

- при включване към USB кабела, трябва да излезе съобщение, за transfer photos, transfer files. Ако не излиза, кабелът не е ок - сменете го с друг.

2. Developer mode

- телефонът трябва да е в Developer mode. Фукцията се включва от Settings - About phone - цъкате 5-7 пъти върху "Version". Ще излезе съобщение, че Developer mode е активиран.

3. Install via USB

- При успешно активиране на Developer mode, в менюто Settings - Additional Settings - Developer Options активирате опцията Install via USB

4. Error 16 (Dual Apps)

Ако опцията Dual Apps е включена, на екрана на телефона излиза съобщение за грешка Error 16. Трябва да изключите dual apps. Това става от менюто Settings - Apps - Dual Apps, там изключвате всички.

 

Всичко това се случва на автомобил с активиран Smart Link, телефон с Андроид 10-та версия с автоматично инсталиран Android Auto (търсейки Android Auto в Google Play излизаше че е инсталиран). 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Аз пък да попитам, има ли опция смарт линк да бъде безжичен. На старият телефон от постоянното зареждане си скапах батерията според мен и затова сега ако може бежично ще е най добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безжичен смартлинк имат фейслифтовите,преди ФЛ само с кабела. Иначе имало чалъм с някаква джаджа чрез bluetooth да се пуска Android auto,доколко успешно не ми стана съвсем ясно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.08.2021 г. at 18:55, idbeast написа:

Безжичен смартлинк имат фейслифтовите,преди ФЛ само с кабела. Иначе имало чалъм с някаква джаджа чрез bluetooth да се пуска Android auto,доколко успешно не ми стана съвсем ясно...

Моята трябва да е фейслифтовата ще видя да потърся нещо в нета, защото набързо прерових по настройките и нищо не видях за безжичен смарт линк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.