Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поръчка на нов автомобил


Перо

Recommended Posts

Здравейте. Дали някой си е поръчвал за началото на тази година Шкода  и след колко време колата е била в ръцете му ? Че аз поръчах Шкода Октавия в средата на юли и се чудя дали ще чакат срока за доставка до края или колата ще дойде по рано

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Перо - Ако закъснее само 6 Месеца си късметлия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Перо написа:

Здравейте. Дали някой си е поръчвал за началото на тази година Шкода  и след колко време колата е била в ръцете му ? Че аз поръчах Шкода Октавия в средата на юли и се чудя дали ще чакат срока за доставка до края или колата ще дойде по рано

 

Привет колега и добре дошъл. В момента в световен мащаб има проблем с доставката на нови автомобили. Едно на ръка заради дефицита на прословутите микрочипове, второ заради АД-а с доставките от Китай и трето, защото заводите все още наваксват затарянето си от миналата година.

На твое място не бих очаквал всичко да се случи в срок.

Всичко гореизброено НЕ означава, че няма да си получиш колата на време. Просто означава, че шанса това да се случи е по-малък от всякога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз също мислих да си поръчам нов автомобил, но като ми казаха 105 работни дни (7месеца и половина) изчакване - казвам НЕ, мерси, на склад имаха само дизелови в момента и реших да си взема малко по-стара, но доста запазена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

здравейте,аз също имам поръчана шкода Карок на 03.08.2021г.срока е 150 работни дни,но още я няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си късметлия ако изобщо е влязла за производство. Принципно, имаш ли поръчани лед фарове, камери и...още нещо беше - забавянето е гарантирано. За съжаление, за момента е такава ситуацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
На 9.03.2022 г. at 20:47, chavdarlk написа:

150 работни дни са 9+ месеца, значи срокът е до края на април.

150 работни дни от 3 август 2021 година са точно до 5 март 2022 г.

На 9.03.2022 г. at 21:11, The Best Forman написа:

Имайте предвид , че завода на Шкода беше в коледна отпуска до 23.01.2022 ;)

Скъпи дон Чичи, това какво общо има с растежа на пшеницата в Китай? Договора е подписан между български лица, в Република България, вътре никъде не се споменават работните дни на завода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Izolini написа:

150 работни дни от 3 август 2021 година са точно до 5 март 2022 г.

Не броиш официалните празници, до 11 март са, реално до 14 март - понеделник.

Но да, това са 7 1/2 месеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.