Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проверка по VIN номер


Recommended Posts

Здравейте колеги! От скоро имам Шкода Октавия 2, 2008г., бензин, комби с автоматична скоростна кутия. Знаете ли сайт, където мога да проверя повече подробности за колата по VIN номера? Пробвах в няколко, но ми искат заплащане. Готов съм и да си платя, но да съм сигурен, че ще получа информацията. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.08.2021 г. at 15:16, zloQQ написа:

В Еуратек ще ти дадат пълната информация :)

Точно така е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Срещал съм го този сайт, но не съм го пробвал. Намери колата ми по номера на шасито. Иска 30лв за еднократна справка или за 2 справки по 20лв всяка. Цените са добри. Може и да опитам, да видя какво инфо ще ми даде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.