Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Октавия


Recommended Posts

Здравейте, 

От няколко дни съм собственик на шкода октавия комби 2008г. 

По-късно ще приложа и снимки.

За момента виждам в нея само положителни неща откъм разход, возия..

Моля, някой от колегите тук , ако се е сблъсквал със следния проблем да сподели малко опит.

Тя е със централно , което не заключва задна дясна? Няма и бутон отвътре да се заключи .. 

Може да споделите и читав сервиз във Варна ?

Благодаря ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл! октавия от 2008 съществува в два варианта - 1 и 2. предполагам, че има разлики в централното заключване. за Варна виж Gunter service.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И естествено проблема е, че колата си мисли, че няма такава врата, заради някое микроключе. Не съм сигурен дали в Гюнтер се занимават с такива неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, joro_kem написа:

добре дошъл! октавия от 2008 съществува в два варианта - 1 и 2. предполагам, че има разлики в централното заключване. за Варна виж Gunter service.

Благодаря, още днес ще го потърся.

Иначе това е колицата.

92C0415B-966D-4AE0-A54D-40AEFE7AED85.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Izolini написа:

И естествено проблема е, че колата си мисли, че няма такава врата, заради някое микроключе. Не съм сигурен дали в Гюнтер се занимават с такива неща.

Доколкото видях , момчетата от сервиза са се специализирали откъм Шкода, ще се радвам да я огледат и те като цяло ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.