Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Температура на антифриз 1.6 2012


atanasov76

Recommended Posts

Здравейте. Как мога да следя температурата на антифриз. На таблото нямам индикация. Долу в ляво ми е стрелката на газ/фабрична газ 1.6 102кс 2012/ а долу дясно нивото на бензин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Борд-компютъра показва температура на маслото. Няма показание за температура на охладителната течност. Предполагам, че някъде по таблото има лампа с индикация за прегрял двигател, но по-добре да не я виждаш къде е... ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писал съм в темата ДЖАДЖИ. Вече и двете ми коли са с такива, но различни, и съм доволен. Показва температура на масло, вода, обороти, време, налягане на турбо, разход, напрежение на заряд и т.н. Разгледай го като вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.