Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ГТП за метанова октавия


octavia666

Recommended Posts

Здравейте колеги как минавате преглед с метанова октавия при положение , че не може да се замери на двете горива и ме връщат от пункта?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отивай на друг пункт, тия явно са новаци и не знаят какво да правят. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разширя малко въпроса, ако може. Как стои въпроса с електронната ръчна спирачка при ГТП? Незнам при октавиите електронна ли е, Но при голф е такава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз на пунктовете, които съм ходил при наличие на ръчна спирачка с бутон или при недобре държаща обикновена ръчна спирачка минавах с повторно натискане на педала на спирачката. Конкретно за електрическата, не мисля че ще се счупи при един такъв тест, но на пунктовете се плашат все още от нея. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.