Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с ръчната спирачка след смяна на накладки


Enchev81

Recommended Posts

Здравейте приятели, от скоро съм собственик на Октавия 2, 1.6 бензин/автогаз 102 к.с от 2012г. и съм доста приятно изненадан от автомобила от страна на комфорт, и сравнително достъпни цени на резервни части и консумативи (уточнявам че преди това съм имал Волво в70 и там си беше цифра като стане дума за ремонт) но да не се отклонявам от темата имам следният проблем съвсем скоро ми се наложи да сменя накладки предни и задни, задните обаче бяха много износени и ръчна спирачка почти нямаше и аз реших че това е причината, но и след като смених с нови и на ново регулирах ръната от конзолата в купето натягайки гайката до 4-ти, 5-ти зъб нямаше никакъв резултат.

     Моля, ако някой от вас е имал същия проблем и се е справил сам да го опише и възможен начин за отстраняване. Благодаря на всички предварително.

 

  P.S. Понеже съм нов във форума и нямам досегашен опит се извинявам ако задавам въпроса си на грешно място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да помогна със съвет за съжаление. Ако не успееш да се оправиш сам - ето жокер от мен. Пробвай да звъннеш на Нено +359888712148

Той е от Стара Загора (видях, че и ти си от там) и знае къде се случват читаво ремонтите на Шкода в града. Прати му поздрави от Велко.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.