Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Навигация под win ce


Recommended Posts

Здравейте колеги! На моята навигация всичко си беше ок, до момента в който спря да намира файлове  map_ot и map_ta. А тези файлове си ги има в папка content. Не проумявам защо не ги намира. Може ли някой да помогне със софтуер? Мога да изпратя на някой съдържанието на моята СД карта, ако му върши работа. Предварително ви благодаря!

IMG_20211031_184147.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид дали някой би споделил файловете си от СД картата, ако има желание да помогне. За продажба на СД карти намерих фирми. Ок, хубав ден на всички.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bobi888888 написа:

Имах предвид дали някой би споделил файловете си от СД картата, ако има желание да помогне. За продажба на СД карти намерих фирми. Ок, хубав ден на всички.

 

единици са хората ползващи WIN CE медия. Имам файлове за портативна навигация с WIN CE , но не знам дали на твоята резолюция ще тръгнат. Освен това не знам и на кой порт ти работи GPS антената. 

Прати ми sys.txt файла някъде качен.

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.