Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пътна обстановка


itarpanov

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Какво ползвате, за да проследите пътната обстановка в страната? Чувам добри отзиви за Waze, но там май е само на база сигнали от потребителите. Лично аз хич не харесвам сайта на АПИ. Това също изглежда полезно https://whilli.com/patna-obstanovka/ А за съжаление приложението LIMA не работи... Вие какво ползвате? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скоро колега от форума пусна линк за състоянието на пътищата, което (по реални отзиви) е много точно. Lima/АПИ не функционират коректно - не им е това замисъла ? аз лично ползвам Waze, но недостатъкът му е оскъдна или липсваща информация за по-отдалечени от големи населени места райони.

п.п. светът е като едно село ?

123.thumb.jpg.0bf938eb74dc16e6b9e511f4ad5baaf3.jpg

Редактирано от joro_kem
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, случаЕно познавам човека, който го направи цялото това нещо, и да това е реклама. :D Пич е, скоро предстоят да бъдат пуснати още изненадки :D  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го пробвах няколко пъти и също ми се видя тегава работа. Waze или Google maps са нещата, които ползвам в БГ и къде ли не най-често. Там има достатъчно инфо за маршрута, който съм избрал. Ползвал съм и iGo и Garnin, както и други по-неизвестни тук "марки” - всяка има +/-.

 

Чета и се чудя - защо човека не вземе да каже: “Пичове, мъча да сглобя нещо полезно. Вижте го и дайте отзиви, моля.”

А пуска copy/paste на 10 места. И то, зле скалъпено. Не сме некви идиоти. Сигурен съм, че доста хора биха разцъкали линка и биха споделили мнение. 
И понеже пише,че е стартъп и разчитат на feedback... Много е дразнещо да движа екрана с 2 пръста! Лично за мен де. Хубаво е да има възможност ако не за навигация, което би било идеално предвид предпставената информация за пътната обстановка, то поне да може да зададем маршрут от/до и тогава да се види обстановката за избраният/конкретният път. Останалата информация изглежда ОК и полезна за търсещите я.Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За адекватно следене стават само лайв приложенията (waze, maps). Защото пътната обстановка се променя драстично за секунди.

От седмица някъде обаче, waze се дъни нещо яко. Супер често забива и казва, че няма сигнал от GPS. Maps е доста по-адекватно и отлично работещо приложение, ама екстрите с полицията ги няма :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.