Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ксенон/Лед за фарове на Фабиа 3


gemballa

Recommended Posts

На 4.12.2023 г. at 19:20, Izolini написа:

На Фабия lll не може ли през компютъра да ѝ се каже "е тия крушки са лед, не ги проверявай!"?

Това е интересно! Трябва да потърся информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, gemballa написа:

Това е интересно! Трябва да потърся информация.

Ако намериш някакво инфо, колега, споделяй.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен има две опции - проверявай и не проверявай крушките .. демек ако сложиш без лъжец , изключваш проверката и си ги приверяваш сам периодично :)

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.03.2022 г. at 6:30, The Best Forman написа:

Ти си герой!

Аз се мъчих три часа да изключа "по-удобната" лява крушка за да сложа Найт брейкър , но не успяха , ръката ми до лакътя беше издрана и оставих нещата такива каквито са ?

Твоите ръце да се затруднят?!? Не вярвам, нещо тука си пишеш просто и се правиш, за да не те подкарат наред колегите с ф3 да помагаш;)! Ти бръкна на октавията ми в на ма..ка й най-тясната дупка с тия еластични и сръчни ръце, даже не успя да се изгориш! Мисля, че няма друг бръкнал там на 1.8тси Октавия 3ка, където ти успя! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.