Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

помощ за парното-не работи при загряла кола.


Марио Пиперков

Recommended Posts

Молба за помощ отправям че вече ми идва да я насека с брадвата тая пущина.Колата е Октавия 2 фейса с дизел 170 коня.След запалване има парно но загрее ли колата на 90 градуса и започва да духа лед студено.Майсторчето каза че я е тествал и уж клапи и тем подобни работи били ок.Обучил ги е.а и сменил радиаторра на парното.Е изръсих се с 250 леба и бях щастлив.Но ужас.Колата си достигна температура и парното спря пак.Четох някъде че имали ел духалки май.Значи ако има то само на тях си е била.Уж гледали клапи,клапани и др.Е ко праим сега?Проба грешка ли?И създаваме работа на едни гайкаджии.Дайте съвет или читав майстор в Варна.Голямо благодаря на отзовалите се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебати странното... Това ще е интересно да се разбере как така на обратно на един куп физици, химици и енженери някои даже и Нобелови лауреати капризничи тъз твоя машинария. Задължително да постнеш обяснение и какво е било причината колега. Ще чета със захлас, че ми стана интересно не ами ме фърли у на Алиса страната направо. За такъв дзвер и у дебелите книги не съм чел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...
На 18.01.2022 г. at 22:25, Uns7opAbL3 написа:

Ебати странното... Това ще е интересно да се разбере как така на обратно на един куп физици, химици и енженери някои даже и Нобелови лауреати капризничи тъз твоя машинария. Задължително да постнеш обяснение и какво е било причината колега. Ще чета със захлас, че ми стана интересно не ами ме фърли у на Алиса страната направо. За такъв дзвер и у дебелите книги не съм чел.

Излезе глава.Съмнявахме се за спукана че я надухме.Няма пукнатини.От единия цилиндър духа мноооого мъничко и прави някакво налягане в охладителната система.Демек ти си я обезвъздушаваш,а тя пак си вкарва ей тъй мъничко колкото да те дразни.Шлайф глава 13 микрона и нови гарнитури и всичко е ОК.По всяка вероятност било от разпънати или омекнали шпилки на главата.От това страдали често.Ей туй не мога да го проумея...ама 1000лв заминаха.Е поне е ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.