Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дискове и накладки ZIMMERMAN или OEM?


Recommended Posts

Преди 13 часа, skodafen написа:

според мой познат майстор TRW  не са лоши дискове и накладки слагат се комплект дискове и накладки ,но само отзад слага такива отпред казва ,че се кривят дисковете 

Никой не е казал, че са лоши ТРВ, но ценово погледнато спрямо качеството зиберман печелят в двете посоки! В БГ ТРВ са китайски и турски…

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 54
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • b3lq7a

    24

  • sauber

    7

  • skodafen

    4

  • Stucata

    4

Сега всеки произвежда навсякъде, където си сложи завод, въпроса е в каква степен се спазват технологичните му норми. В Китай и Турция също могат да ги спазват. От АТЕ имам лични впечатления- много корави дискове са. А и износването им зависи повече от накладките отколкото от самите тях. Поведението при ползуване на спирачките също е от значение за устойчивостта им на триене и кълчене.

 

Редактирано от ogich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Преди 14 часа, ogich написа:

Сега всеки произвежда навсякъде, където си сложи завод, въпроса е в каква степен се спазват технологичните му норми. В Китай и Турция също могат да ги спазват. От АТЕ имам лични впечатления- много корави дискове са. А и износването им зависи повече от накладките отколкото от самите тях. Поведението при ползуване на спирачките също е от значение за устойчивостта им на триене и кълчене.

 

Явно не сте чели темата от начало! Дискусията е на друго ниво! Износване, дълготрайност, цапане на джанти не са били фактор! Говорим за кривене на дискове, отказ на спирачки поради прегряване(породено от прекомерно натоварване) и тн, с идеята да споделим лични впечатления и опит, все юзъри с малко по-високи изисквания от заводските! 
Относно АТЕ, отдавна ВАГ не ги ползват! На нашия пазар дори търговците на афтърмаркет части не искат да ти ги продават, защото не им се занимава с рекламации! 
Повечето във форума сме наясно с изнесеното производство и тн и тн! Знаем, че локацията на един завод не е критерии за качество на продукцията, а тънкия момент със заобикалянето на стандартите за качеството и еконормите, които са преди икономията от разликата в заплащането на работната ръка…! 

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@b3lq7aаз пък съм с ATE power. Един прЕател ми ги достави. Нямам никакви проблеми с тях и съм ги изтрил до ниво да не им се виждат каналите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Izolini написа:

@b3lq7aаз пък съм с ATE power. Един прЕател ми ги достави. Нямам никакви проблеми с тях и съм ги изтрил до ниво да не им се виждат каналите.

Купи си пак такива, щом си доволен ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.