Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпроси относно ретрофит на Adaptive Cruise Control


lstoyanov00

Recommended Posts

Здравейте,

Тъй като за съжаление моя автомобил Octavia MK3 Facelift няма адаптивен круиз контрол, ми се иска да сложа. Въпросът ми е дали някой има контакт на човек, който се занимава с подобни неща, колко би струвала подобна процедура? Колата няма нито Lane Assist нито Front Assist ? Трябва ли да се сменя стъклото или е достатъчно радар + лостче и окабеляване ? Евентуално ако някой знае ОЕМ номерата на частите, също би било полезно.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@JORDITO мисля, че може да сподели за ретрофит-а. Но не знам дали си струва. Не е тънко като цена въобще...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Lane Assist ти трябва камерата отпред при огледалото. Щом ти я нямаш процедурата е смяна на стъкло, смяна на  плфона и естествено камера. За адаптивния контрол ще смениш, ако не цяла броня, поне декоративната и решетка и есествено радар. (на който цената няма да ти хареса).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.