Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Препоръка и насоки за по-нов модел


vayodi

Recommended Posts

Това стана като говорилня от 4-ти клас, я се стегнете малко. Извадете си бибероните от устите и говорете (пишете) нормално. Никой не е тука да се заяжда, а да споделя мнение. Стегнете се малко!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега @vayodiда Ви попитам, след като гледате Супърб за почти 38 000 лева, ще Ви натовари ли нова Октавия комби бензин/мек хибрид за малко под 57 000 лева?

 

https://stock-cars.skoda-auto.com/451/bg-bg/?vin=TMBJR0NX8RY078721&_gl=1*1vrl53p*GA4_ga*ZXg0N3Y3angtZTU2aS1oa3RjLWgxeGEtYnhxcGl5dXhremFm*GA4_ga_ZYR1K25RDK*MTcwNjQ0OTcxMC4yLjAuMTcwNjQ0OTc0Ny4wLjAuMA..

 

Разликата в парите не е малка, имате и Каско, което може да се разсрочи на 4 вноски, при разсрочване на цялата сума за колата и евентуален лизинг се иска доказване на доход.

 

Но все пак - нова кола, комби, бензин, 7DSG, четвъртата генерация на модела е на пазара от няколко години вече, с добре изчистени детски болести....

 

Парите, възможностите, вкусовете и предпочитанията са си Ваши, аз само се включвам в говорилнята, за пореден път.?

Редактирано от РусенскоВарено
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземай го все пак качествен немски гъз е пърдял качествено в качествена кола....което я прави три пъти по качествена от бангите за източна европа.

Аз съм не съм  просто впечатлен а оставен без думи затова прощавайте горенаписаното- моментен дефицит на думи. Инак при тези разигравани суми азсъщо мисля че  автора може да се замисли за нов автомобил. Дори и по-скромен новия автомобил е по-практичния избор.

Редактирано от silent
Добавка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, РусенскоВарено написа:

Колега @vayodiда Ви попитам, след като гледате Супърб за почти 38 000 лева, ще Ви натовари ли нова Октавия комби бензин/мек хибрид за малко под 57 000 лева?

 

https://stock-cars.skoda-auto.com/451/bg-bg/?vin=TMBJR0NX8RY078721&_gl=1*1vrl53p*GA4_ga*ZXg0N3Y3angtZTU2aS1oa3RjLWgxeGEtYnhxcGl5dXhremFm*GA4_ga_ZYR1K25RDK*MTcwNjQ0OTcxMC4yLjAuMTcwNjQ0OTc0Ny4wLjAuMA..

 

Разликата в парите не е малка, имате и Каско, което може да се разсрочи на 4 вноски, при разсрочване на цялата сума за колата и евентуален лизинг се иска доказване на доход.

 

Но все пак - нова кола, комби, бензин, 7DSG, четвъртата генерация на модела е на пазара от няколко години вече, с добре изчистени детски болести....

 

Парите, възможностите, вкусовете и предпочитанията са си Ваши, аз само се включвам в говорилнята, за пореден път.?

 

Между другото точно това гледах и него и други 1-2 коли директно от ЕТ, но на изплащане не знам какви са им условията там, че все пак, както другите хора, имам и други немалко разходи, ако има добри условия, може да се хвърля и на нов модел, но имам напредвид, че каското ще е сигурно около 500-600лв отгоре иначе от друга страна ще имам сервиз и гаранция...Не знам за чисто нов автомобил мога да го поддържам, но съм го мислил и дори точно този гледах :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, legaltk написа:

Опраделено е приятно возило, но не е комби - аз съм с 2 деца + женско тяло, така че комби е задължително :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега @vayodi винаги може да влезете в който и да е продажбен комплекс на Шкода България и да поискате да Ви направят лизингова схема според Вашите желания и потребности.

 

При покупката на Октавията през 2016 избрахме със съпругата ми 50% първоначална вноска и 5 години лизингов период към АутоБохемия, едно от финансовите дружества на Еуратек. Оскъпяването в случая беше 5%, месечната вноска около 300 лева при изискване в началото да има внесени общо 23 000 лева.

 

Е, тогава ударихме джакпота, Каското беше подарък като част от кампания.

 

Върнахме старата Шкода, та реално платихме (23 000 - 8500 лева в началото, с приспадането и на 10% депозит, или 4500 лева вноска при пускане на поръчката), или при подписването на договора за лизинг, когато колата вече беше в София, към Аутобохемия преведохме като крайна сума за получаването на автомобила 10 000 лева.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, РусенскоВарено написа:

Колега @vayodi винаги може да влезете в който и да е продажбен комплекс на Шкода България и да поискате да Ви направят лизингова схема според Вашите желания и потребности.

 

При покупката на Октавията през 2016 избрахме със съпругата ми 50% първоначална вноска и 5 години лизингов период към АутоБохемия, едно от финансовите дружества на Еуратек. Оскъпяването в случая беше 5%, месечната вноска около 300 лева при изискване в началото да има внесени общо 23 000 лева.

 

Е, тогава ударихме джакпота, Каското беше подарък като част от кампания.

 

Върнахме старата Шкода, та реално платихме (23 000 - 8500 лева в началото, с приспадането и на 10% депозит, или 4500 лева вноска при пускане на поръчката), или при подписването на договора за лизинг, когато колата вече беше в София, към Аутобохемия преведохме като крайна сума за получаването на автомобила 10 000 лева.

 

Ще го имам напредвид, може да отида до ЕТ и да поразпитам и за новите и за тези на слад, защото виждам, че дори тези, които са и чисто нови има и малко по-ниски цени:

image.thumb.png.53707932879d1425df5eefe64910c3b4.png

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега @vayodi вижте дали ще нацелите Илиан Костов от Малкия Еуратек на бул.Тотлебен 97, ако Ви е удобна локацията или Любомир Иванов от Еуратек Дружба-2

 

Илиан - 0893389449

Любо - 0886473909

 

Любо е в повечето време много зает, но решите ли, не се отказвайте, много добра работа върши.

 

Илиан неслучайно води обученията във фирмата, рядко срещан слънчев и компетентен човек е.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28.01.2024 г. at 13:13, silent написа:

Уф като ти гледам колата и твоето е един комфорт. Всеки си има някакви виждания и ги споделя, да не изпадаме в излишни полемики на кой му е по голям и на кой му е по тясна.

Ако базата за сравнение е тази от профила ти ще си изтрия коментарите в дискусията ни! Иначе искам да споделиш кое не е комфортното на о3 и конкретно във версията като на моята Октавия…? Бавна (малък й е мотора), нестабилна (че не е 4х4), няма комфортна возия (заради твърдия заден мост) или постна откъм оборудване (модификацията й излиза без никакви екстри стандартно)? 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28.01.2024 г. at 19:08, РусенскоВарено написа:

Колега @vayodi вижте дали ще нацелите Илиан Костов от Малкия Еуратек на бул.Тотлебен 97, ако Ви е удобна локацията или Любомир Иванов от Еуратек Дружба-2

 

Илиан - 0893389449

Любо - 0886473909

 

Любо е в повечето време много зает, но решите ли, не се отказвайте, много добра работа върши.

 

Илиан неслучайно води обученията във фирмата, рядко срещан слънчев и компетентен човек е.

Водещото е дали може да си оправи ДДСто. Сега ЕТ имат супер оферта - 20%, ако си приспаднеш и ДДС във времето, втора ръка не се коментира дори! Октавия дсг 4х4 (дизел 200кс), след отстъпка е около 60к лв, без ДДС пада под 50к лв… Стайл плюс е доста прилично ниво на оборудване, ако добавиш полу или цял кожен салон с ел седалки, панорамен шибедах и някоя друга глезотия всичко е прекрасно! Нека е зле нова такава Октавия (бих взел сега о4 такава пред с3 с подобно оборудване)! 

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега @b3lq7a, напълно съм съгласен, но нека автора си прецени, дизел или бензин иска, устройват ли го по-големите суми, първоначално и последващо, за нова кола и кое е по-определящо - новото и хубавото, или бюджета.

 

Веднъж като се изчисти концепцията и се вземе решение, каквото каже жената, ? останалото е лесно

 

Поздрави

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също бих ти препоръчал да отидеш до ЕТ и да видиш какво ще ти предложат, в момента има много добри предложения. Изобщно явно цените на новите автомобили падат, защото и дилъри на други марки излизат с големи намаления.

Доста по-добър вариант е да вложиш още ~20к за чисто нов автомобил, защото тези, които гледаш вече не са в гаранция, един Бог знае на колко км и какво ще те очаква за напред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чистят стари модели или покриват квоти. Това е причината на намаленията. Ако новите дойдат на по ниски цени или поне на на сегашнитe, тогава ще говорим за намаления.

Kъм колегата с бързата комфортна голяма Октавия.

Не мисля да влизам в излишни спорове още повече след като бюджетната марка на фак групата е твоя еталон за комфорт -критерий който ти вкара дискусията. А и не е важно аз какво мисля важно е ти да си щастлив. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, silent написа:

Чистят стари модели или покриват квоти. Това е причината на намаленията. Ако новите дойдат на по ниски цени или поне на на сегашнитe, тогава ще говорим за намаления.

Kъм колегата с бързата комфортна голяма Октавия.

Не мисля да влизам в излишни спорове още повече след като бюджетната марка на фак групата е твоя еталон за комфорт -критерий който ти вкара дискусията. А и не е важно аз какво мисля важно е ти да си щастлив. 

Виждам голям потенциал в коментарите ти! Усеща се, че имаш капацитета в 5 изречения тотално да се изложиш ;), от една страна, а от друга хем искаш да кажеш нещо, хем да не казваш нищо! За всичко това се изисква определено количество талант и вродени заложби! 
По темата, на боб или кафе гледа, карти ли хвърля или звездите ти говорят (така като ти чета коментарите - последното ще да е), че да се изказваш по мой адрес и да ми вменяваш критерии за вкус и лични предпочитания? 
Мине не мине време и във форума се появява някой образ като тебе, който грам не го слуша главата и не знае какво, къде и кога да говори! Карай си сивикченцето и не давай акъл по теми за коли, за които си повече от некомпетентен и нямаш елементарни познания за конкретните модели! 
 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28.01.2024 г. at 19:08, РусенскоВарено написа:

Колега @vayodi вижте дали ще нацелите Илиан Костов от Малкия Еуратек на бул.Тотлебен 97, ако Ви е удобна локацията или Любомир Иванов от Еуратек Дружба-2

 

Илиан - 0893389449

Любо - 0886473909

 

Любо е в повечето време много зает, но решите ли, не се отказвайте, много добра работа върши.

 

Илиан неслучайно води обученията във фирмата, рядко срещан слънчев и компетентен човек е.

Чух се с Любо и ми обясни нещата, сигурно ще си направа една среща с него да ми обясни подрбно и други неща и е възможно да се кача на ново возило

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, vayodi написа:
На 28.01.2024 г. at 19:08, РусенскоВарено написа:

 

Чух се с Любо и ми обясни нещата, сигурно ще си направа една среща с него да ми обясни подрбно и други неща и е възможно да се кача на ново возило

Много се радвам, дано разговорът и срещата Ви с Любо да доведат и до последващи действия и да дойде момент, в който ще имате с какво да се похвалите.?

Редактирано от РусенскоВарено
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

b3lq7a Дотолкова не ме интересува мнението ти, че мога само и единствено  да ти пожелая да си жив и здрав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

m-HEV има предно стъкло с подгряване, много удобно, другата пък е със 17-ки и Park distance control in front and rear, което пък е адски удобно, отделно че е и с 1200 лева по-евтина....

 

Много трудно решение, ама 1.5 TSI 6M ми е фаворит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, silent написа:

b3lq7a Дотолкова не ме интересува мнението ти, че мога само и единствено  да ти пожелая да си жив и здрав.

Мен пък няма какво да ме интересува от писанията ти, понеже са повече от неадекватни и лишени от смисъл! Смятам вече си разбрал, че като мълчиш си по умен! Пробвай да си намериш себеподобни в някой форум за хондички! Ако няма авто такъв влез в някой за моторни резачки или селскостопанска техника от марката! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм приключил отдавна с мерене на каквото и да е, и ясно показах че съм приключил с въпросния колега като не мисля да му отговарям повече. За да не съм пълен офф в тема за избор на кола и понеже се спомена Хонда. Конкретно Хондата която карам мога да я препоръчам единствено на някой силно неприятен тип.

Мисля и че нямам какво да кажа повече в темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, silent написа:

Аз съм приключил отдавна с мерене на каквото и да е, и ясно показах че съм приключил с въпросния колега като не мисля да му отговарям повече. За да не съм пълен офф в тема за избор на кола и понеже се спомена Хонда. Конкретно Хондата която карам мога да я препоръчам единствено на някой силно неприятен тип.

Мисля и че нямам какво да кажа повече в темата.

Ти и по начало нямаше какво да кажеш! 
 

Ицо, да ми кажеш, че се меря с тоя бот е обидно от твоя страна! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.