Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ЕураТек - София


vRS

Recommended Posts

С малко закъснение искам да изкажа добро мнение за екипа на ЕураТек София. На 15-ти миналия месец колата ми беше оставена там за ремонт по КАСКО - тенекиджийно-бояджийна дейност. Приемчика, на който съм много благодарен (съжалявам, не запомних име), сподели, че е правена във Ветек - всичко беше изпипано перфектно. И вместо за две седмици всичко беше готово още на 5-тия ден. И тъй като се разделях с колата, оставяйки я поисках да сменят масло и филтри докато е там (беше им време) - и тук всичко беше на ниво и изпълнено с много внимание, при това на съвсем прилични цени, за което също съм много благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • Отговори 144
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • gogata

    10

  • PRR

    7

  • pastorino

    7

  • РусенскоВарено

    5

Най-много писали в темата

Вчера, Съби бе в ЕТ, за нещо рутинно и елементарно - смяна на масло /макар и на едва 9000 км/, маслен филтър, пробка и уплътнение.

С вездесъщия си късмет, попаднах на нов, пресен приемчик - много усмихнат, любезен и приветлив момък, на който уви - не запомних името :(

Оставих Съби два часа преди запазения час, да може да изстине и т.н.

След един час, ми се обадиха - Съби е готов, дължите Н лева...

Да, ама не - цената бе с 50 лева надолу...

Отидох да си го прибера и изненада - 10W40, вместо 5W30 !!! Грешка, на новия приемчик.

Тук /специални благодарности на Пепи Вангелов - страшен пич/, се разтича, и след 40 минути, Съби беше промит и със сменено правилното масло и филтър.

Евала на момчетата, за честността, коректността и бързата реакция - грешки се случват, Хора не останаха!

Поздрави на целия екип!

 

П.С. Толкова Шкоди пред и в ЕТ, не бях виждал от миналото лято /градушката/ - изключително натоварване, момчетата буквално "летяха"!

И аз минах смяна на масло при новия приемчик. Много доволен останах, разясни всичко момчето. Даже на момента го помолих да ми види фаровете как са - и това направи. Който трябва да сменя масло и е свободен в събота - препоръчвам тогава да го прави. Сравнително спокойно беше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Големи благодарности към приемчика на Еуратек Пепи Вангелов искам да изразя.

Имах час записан днес за да видят един странен шум от окачването, който той диагностицира много точно и решиха проблема с натягане на някакви болтове на предния мост.

Като успя и да реши един проблем със скърцане на пластмасата на 5тата врата, който се появи преди известно време по движение по паваж.

И този път, както и всички пъти до сега съм получавал изключително коректна и адекватна реакция от негова страна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Специални благодарности на господин Константин Костов от Еуратек и госпожа Даниела Христова, които за нула време ми издадоха необходимо ми за шкодата удостоверение което да представя пред данъчните. Много отзивчиви служители ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Някой знае ли Сервиза на Еуратек София дали работи тези дни? От 3 дена не мога да се свържа с никой от посочените телефони на сайта им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли Сервиза на Еуратек София дали работи тези дни? От 3 дена не мога да се свържа с никой от посочените телефони на сайта им.

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/51442-%D0%B5%D1%83%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BA-%D1%82%D0%B5%D0%B7%D0%B8-%D0%B4%D0%BD%D0%B8-%D0%BF%D0%BE-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B5-%D0%BD%D0%B5-%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%82%D0%B5/

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Искам да изкажа своето положително мнение за служителите на ЕТ София и ЕТ Пловдив относно гаранционно събитие, възникнало с моята Октавия.

Преди няколко месеца забелязах пукнатини на дисплеите на климатроника и на двете зони. Тъй като не е някаква сериозна болка, изчаках, за да видя как се развива проблемът. Но пукнатините започнаха да се увеличават, дори се появи една точно през циферблата на дясната зона. След мое посещение в ЕТ Пловдив за периодичното обслужване на колата, момчетата направиха снимка на климатроника и ги изпратиха в Чехия. След около 2-3 седмици ми се обадиха, че панелът е дошъл и мога да отида в ЕТ за смяната му.

След свалянето на стария панел, се видя, че наистина пукнатините са по целия ръб. За мен все още няма обяснение за причината (предполагам, че е имало някакво вътрешно напрежение), но в крайна сметка ситуацията беше разрешена в моя полза и дисплеят беше сменен гаранционно.

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Изказвам положителното си мнение за техническо обслужване (смяна на масло и филтри) в "Еуратек" ООД, гр. София, извършено на 18.04.2016 г.. Три часа от вкарването на автомобила до предаването му. Работи се чисто - поставят се найлон на шофьорската седалка, фолио на волана, скоростния лост и ръчната спирачка. Момчетата от сервиза работят с ръкавици. Освен обслужване беше извършена цялостна инспекция на автомобила, при което констатираните незправности бяха отстранени. Приятно изненадан съм, че дори беше проверена и напомпана резервната гума. Като недостатък бих искал да отбележа душманското пробване на автомобила след обслужването. Момчета, ако "педал до ламарината" не е необходим, моля, не правете това повече. Имате си лични/служебни автомобили за тези цели.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес и аз посетих Еуратек. Миналата неделя на тръгване от Бонсови поляни се размига лампата за подгряващата свещ. Привечер отидох до Пепино да я закачи (естествено лампата като чу за Пепи и спря да мига) и грешката беше Master processor failure.

Днес в ЕТ след като и те ми закачиха колата грешката се оказа същата (ти да видиш!), а компютъра им показа, че има ъпдейт на софтуера за моя двигател. Наляха го и си тръгнах за по-малко от 50 минути от отварянето на сервиза, при положение, че със Стефан дробихме лаф 20 минути докато я приемаше и ми претърси базата данни и за една друга кола.

Резултат: изчезна забиването на муцуната при рязко пускане на газта в диапазона 1500-2000 оборота, което беше придружено и с много гадно тройно "клопане". Изчезна и чуденето на DSG-то в същия диапазон "сега коя предавка да е?". Изобщо колата живна и в ниските обороти.

Доволен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде време и аз да похваля ЕУРАТЕК.Преди две седмици си оставих колата за ремонт по каско.Изключителни благодарности на Пепи Божилов.Всичко качествено и естествено приятна изненада в срока.Поздравления за свършеното и успех в тази посока.Дано да продължат все така да носят  позитиви за всички.Поздравления за всичко. :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Една голяма червена точка и от мен за екипа на ЕураТек ... малко след като коментирахме проблемите с кожите отидох да я огледат в Надежда , случайно попаднах на г-н Мирослав Филипов , който ми разясни на дълго и на широко проблемите екокожите на Шкода и за няма и десет дни дойде новата топка и сутринта за по-малко от час колата излезе като нова от сервиза :)

Междувременно си поръчах оригинална козметика на Шкода , което г-н Филипов одобри идеята като превенция от ново посещение за гаранционни замени ... като дойде козметиката ще споделя има ли ефект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да споделиш информацията относно "проблемите с екокожите" използвани в Шкода? Не са ли същите, които ползват в VW и Seat >?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема при мен специално , че падна лака на скоростния лост в областта на горния ръб и по шева и от там петното взе да става по-голямо , докато не започна да става грапава и лепкава . Това е в общи линии. Мислех , че се е натрупала кир за една година , но уви не се изчисти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Гаранционно сменени съединител и маховик+топка на скоростен лост с модифицирани такива за 1 ден. Без никакви забележки.

Явно всичко зависи от приемчика,защото има толупи които не знаят за какво са там. За щастие Петър Вангелов не е от тези хора и му благодаря адски много за перфектно свършената работа.

Супер пич и много коректен.

Редактирано от Bondo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маховикът тропаше сутрин на студено.

На какви километри е колата?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казаха ли да знаят за подобни проблеми с други коли/двигатели ? Има ли проблем с точно твоята конфигурация или просто малък шанс ?

(Съжалявам, че спамим тази тема, просто ми е любопитно)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.