Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

max speed


Felio_1_3

Recommended Posts

Хмм, сигурен ли си , че е 2001 :?: Фелицията 2 ( с новата решетка ) се произвежда в интервала от 1998 до 2000 ( според един руски сайт за автомобили - http://catalog.auto.ru./ ) Зависи колко конски сили е. Има няколко варянта :

68, 54, 58. Като максималната им скорост е съответно : 162 ; 151 ; 145 км/ч. За повече инфо посети сайта .

 

Весела Коледа :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво значи "по докумени"? Имаш впредвид по документи, когато си я купувал нова от магазина или по документи, когато си я купувал втора ръка. Понякога има разлики, най-вече когато колата е внесена от някъде - тогава "дата на регистрация" не винаги отговаря на датата на производство. Кажи какво имаш впредвид и каква е историята на колата :shock: Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахам, ами значи има разминаване в информацията на руския сайт или пък колата е от последните произведени от 2000 г. и е изминала 1 година до датата на регистрация, т.е. датата на покупката. Както и да е - най-лесно сам можеш да си отговориш на въпроса колко вдига - подкарваш я на магистралата на някой хубав прав участък с газ до ламарината и следиш скоростомера :shock: Ако започне да не ти харесва звука на мотора, върни педала, хем да не скапеш двг-то, хем да не се утрепеш :shock: Аз така пробвах Астрата, понеже по книжка й дават макс 187 км/ч, а бях убеден че ще ги подмине. Е, подмина ги и направи без проблем 210 (за повече не посмях), ма върнах газта, че ако ти кажа как задминавах колите...и ме беше шубе някой да не реши да ми се изпречи, та да си ида залудо. Така че първо помисли, а после настъпи 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа, ами тогава бих те посъветвал да помолиш баща ти да те качи в колата и той да пробва, ма незнам дали ще се съгласи човека, ти ще кажеш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе Еми тои по принцип само на газ я е пробвал и това което ми каза че можела на газ не ми хареса.130 км/ч на 4000 оборота.

 

 

Иначе на бензин не я пробвал ама може би ,ако има път към магистралата може да я пробва ама знам ли. :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами щом казваш, че колата е такси, явно баща ти е позатегнал леко кранчетата за да не харчи много, а това се отразява задължително на максималната скорост, което не трябва да те притесява - в крайна сметка човека не е тръгнал на състезание, а пари да изкарва :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми да ама по принцип му се е случвало да трябжа да гони влак и за сажаление не успя да го настигне именно заради това че колата на магистралата повече от 130 не искала да дигне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно скоростта - някаде бях чул, че германците над определена скорост ( 150 км/ч май беше ) настройват спидомерите да показват повече, от съображение за сигурност. Иначе казано ако се движиш с 150 км/ч уреда ти показва между 160-165 км/ч. А това дали е вярно трябва да го кажат хората, които карат немски коли ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз твърдя, че не е вярно това твърдение за скоростта. Веднъж (абе не само) ходихме с жената на вилата с двете коли - тя в Опел-а, аз в Шкодата. До 160 км/ч вървяхме заедно плюс минус 1-2 километра, че при тази скорост ми бе трудно да гледам продължително време в километража. А и жената не настъпваше много, та карах плътно зад нея. Ако знете каква гледка бяхме :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно от моите таксита, преди да го пусна на LPG го пробвах на максимална скорост - мотора е 1.3 карбуратор - макс. го изцедих до 145км/ч на идеално равен път. После тъпчи на едно място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.