Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

max speed


Felio_1_3

Recommended Posts

всички километражи лъжат с някакъв процент който си остава константа(не съм 100%),но при по-малка скорост, 5км плюс или минус е все тая ,но при по-голяма скорост тези 5км стават 20-30км и ето ти разликата......

 

ПС:high_octane как го измисли че само немските скоростомери лъжат :lol::lol: :shock: :? :lol::lol::lol: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе М Power па нещо не си разбрал :lol: къде видя да сам писал, че само техните скоростомери лъжат ? Ами моя стария дето показваше с 15км/ч повечко :D или сегашния ми дето при мои 95 к/ч при тебе показва 108 км/ч ? 8) Просто ставаше въпрос за немски автомобил и писах това, което съм чул ( може и да бъркам ) . Ама и ти по едно време твърдеше същото :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май и ти не си ме разбрал ,казах че няма значение дали е немски или английски или от Бахрейн,всички километражи има допустим процент грешка...... :lol::lol:

 

пс:а колкото до километражите ти,вземи ги оправи а???? :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че тя Фелицииката ако не вдигне 150 бахти и колата. Той Фаворита ги докарва почти 160км/ч 1.3 - 54 к.с. И е на 10 годинки. Е не ги държи де. Общо взето по магистрала Тракия мога да държа 130-140, по баирите 110. Ама на Хемус има местенца за 4-та с 80-90. :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сайт е много як може6 да го провериш:

http://www2.zr.ru/compare/

не е само за Skoda избираш си марка. модел, модификация и ти излизат данните от - до 8) 8) 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Фелицията най-основното не е максималната скорост, а колко може да поддържа. И още нещо - поне 50 км магистрала, за да изхвърли нагара. Иначе - 140 върви и не се усеща, колежка, която карата Пежо 106 1.4 казва, че нейното при такава скорост се готви за излитане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сложихме на Фелицията скоростна кутия от Фелициа 1,9 Диезел и първото ми мнение беше ,че колата много по леко ускорява и на 3000 оборота на жсяка предавка се е увеличила скороста която се постига с 10 км/ч,но ми е интересно откъм ускорение и максимална скорост 6те има ли разлика?

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-плавно в смисъл по-мудно или... по-плавно в смисъл с лекота (по-добре ускорява?) :roll:

Не те разбрах колега извинявай? :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това имах предвид че когато ускорява не се усеща така както преди.Може би аз си мисля така защото почти не се чува шума на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.