Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кой кой е във форума?


Recommended Posts

Колеги мисля си че е крайно време да направим една такава тема. Все пак ходим по срещи и не знаем кой с кой си е писал и какви теми е коментирал... Идеята е да се направи нещо като албум, в който да се съдържат снимки на колата и собственика и както и ника който използва и името му.

Какво ще кажете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Favorit

    5

  • SkodaRacingTeam-NIKOV

    4

  • Odin

    3

  • rsk

    3

Най-много писали в темата

То има подобна галерия в сайта, но не е много пълна и собствениците на автомобилите ги няма.

Ти даваш идея да се сложи такъв албум във форума или да се понапълни със снимки и информация вече съществуващата галерия с членовете?

И аз съм ЗА идеята,

аз с хората от София съм се виждал няколко пъти и знам кой с каква кола е, но пък не знам кой как се казва наистина.Разглеждайки снимките от Копривщица се чудя кой кой е и кое 'ферари' кара???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бива си я идеята, по живо ще се получи някак си. Аз съм пуснал снимка, в която съм си в колата, има я в "членове". А и още нещо - попълних си всичко, когато се регистрирах, а има хора, които само ник са си писали и толкова. Може и аватарите да са малко по едри, а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам и аз съм за, и ако може в Галерията или само снимка на колата и име на собственик, или снимка и ник на собственика, щото така някои са с ник написани, други с името им.. някакси не е оферта май :roll: Или едното или другото... Апък може да се добави отделно и фотоалбум, ше стане No.1 :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен трябва обезателно да има снимка на колата и на собственика, както и ника и евентуално името.

Утре ще дам пример че сега нямам снимки на колата с новата боя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям идеята и искам да добавя - би било хубаво освен ник да сложим и име, поне първото, че с никовете джиткаме из нета, ама хора сме все пак, наживо като се видим си е друго да си знаем имената все пак:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е екстра :D И аз съм "ЗА"

Само трябва да сменя задното стъкло и да направя снимки и сам готов :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ме с колата и приятелите от Копривщица:

IMG_0340.jpg

Аз съм от страната на шофьора 8)

Жоро се казвам :)

Айде следващия :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвам се Мирослав, живея във Варна, на 32год. съм, женен съм (на снимката е и моята съпруга) имам син на 2.5год. Работя в корабна агенция, в свободното си време се отдавам на Шкода-манията.

 

Ето и снимчица:

Me%26Jojo.jpg

 

Това е в общи линии?

 

Предлагам да се изведе темата като отделна рубрик, така че да може да се пишат и 2 реда за самите ни коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и да запитам пак - как си сложихте снимките директно тук, минават ли през администратора или е друга цаката?

 

Аз съм Росен Колев от Русе, живея и работя във Варна, колата ми е Skoda 440 Spartak 1958, взех я в движение, но сега съм я спрял , ще запчвам ремонт/реставрация и т.н, и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Виктор на 22г. от София. Колата е бяла /от там -> белия лебед/. снимки много ама не съм ги качил никъде из нета, а нашия форум не поддържа снимки та незнам.

 

Към Rapid: ти като си от София защо не си идвал досега на софийските срещи да покажеш това бижу Rapid-a, да му се порадваме и ние!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами просто колата е от миналото лято и до есентта на 2004 не беше в движение :)

Но вече няма мърдане от шкода- съборите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги снимки тук не мойе да се качват директно т.к за сървъра поне доколкото знам не се плаща и ако генерираме голям трафик с картинки може да ни резнат крилцата :-)), официално ползваме машината на FAV135 за да слагаме по обемистите неща. Имаше идея за страничка или разделче за всеки от клуба но нещо не потръгна :-(. Може би трябва аз да се заема с вапроса пак да видим. Сори за неудобството но ще го направим това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Боян, ник-ът ми се чете Боци. Първата ми Шкода беше Фаворит 93-та, която всъщност купихме за баща ми. Сега карам една червена Фелиция, 96.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Наталия, на 31 години, софиянка. Надявам се в съвсем скоро време да карам Шкода Октавия Супер, произведена през 1963г. В момента е на реставрация. Понеже ми прилича на мъжка, затова я кръстик Матичек.

:lol:

Снимки - при първа възможност :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Наско -20 години от софия, карам бяла 120л -1985. Първа кола ми е , останала от баща ми.Нямам намерение за сега да я правя до положение 'перфектна'. Поддържам я колкото да върви нормално.

 

снимки: в близко бъдеще...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Димитър Ников-18 годишен,от Асеновград,карам червена ШКОДА 130 казва се "Елинор"

очаквайте снимки на мен и колата другата седмица...живот и здраве :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а! ето ! някои е заснел колата ми: http://free.bol.bg/rockrull/Koprivstica/IMG_0350.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Калоян и съм на 18, от Варна. Карам бял Favorit '93, казва се "Лудек", първа кола ми е, баща ми я купи преди точно 10 години с цел - семейна кола, без дори да подозира, че малкия тогава Коко ще стане Skoda Maniac и Лудек от малка семейна колица, ще се превърне бавно в спортяга :twisted: :twisted: :twisted:

Ето и снимка (правена е есента):

Koko.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.