Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кой кой е във форума?


Recommended Posts

Привет и от мен!Казвам се Искрен Желев Иванов на 22години съм от Добрич.Карам Шкода Фабия(цвят-черна перла).Имам снимки на колата но не знам как да ги сложа-затова за тях ще се погрижи в скоро време колегата Redline__ за което съм му много благодарен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Favorit

    5

  • SkodaRacingTeam-NIKOV

    4

  • Odin

    3

  • rsk

    3

Най-много писали в темата

Аз съм Стефан от София и съм на 21 години. За съжаление намам снимки на мен и колата заедно затова ето я само колата.

 

http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1 ... umId=34822

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петър Райков Райков от София, 31г. Щастлив собственик на 120L (кара я бащата), карал 1000MB, 100S, 120L и чакащ една Octavia 1.9TDI в цвят червен :) Снимки като дойде...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Аз се казвам Николай, на 35 г. от Велико Търново. Карам залена 120L-ка от 17 години (снимчицата отляво). Тя е набор '86 г. (Странно защо в талона шапкарите я писаха цвят "резеда" !?). Ако имаше да се продават нови такива колици бих си купил още една :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички :) казвам се Стенли на 25 години съм и карам Skoda Fabia Elegance набутана с какво ли не :lol: Форумът много ми харесва и се радвам, че взимам участие в него :) Тук научих много полезни неща и гледам да спомагам за развитието на гнездото на шкодарите с каквото мога :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте казвам се Петър от София,ученик и съм на 17 години.Този форум много ми харесва защото има хора запалени по шкодите като мен :D

ето и една снимка на каручката :arrow:

http://www.tuning.bg/forum/garage.php?m ... ry&id=1277

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако още е тема за албум с шкоди то този албум существува физически и е с 72 автомобила в момента на около 40 собственици има го и на диск с 500 снимки ала не всички са в интернет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Още едно доказателство че дори да си излезнал да си "откачиш главата" марката те "гледа" :) ето това съм аз, Сашо 19 София

 

1905tz.th.jpg

 

а ето това е баба пред кат. Снимката е кофти защото е снимана при -10

00011013ft.th.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте и от мен. Казвам се Пламен и съм от София, на 32 години и карам 120 Л, закупена на старо преди 12-13 години. От десетина години я карам и поддържам само аз и съм убеден, че е надежден и сигурен автомобил за годините си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от мен - казвам се Георги, от София на 33 години съм.

Подържам и карам от време навреме Шкода Фаворит 1,3 LX 1993год.

"Фаворитчо"- е закупен 1994 нов от магазина бил изоставен -

непродаден защото бил по различен - някаква специална поръчка

е бил за Европа за фирмени дейности. Колата е карана от близки хора,

после изоставен за 2 години в автопарка, взет, съживен и постегнат до момента.

Другата ми кола е Волво 740 - тя е по дърта с 5 год., Но по здрава.

И двете се ползват за семейни цели.

 

п.п.- ще кача снимки по хубави от аватара ми - това е тя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

здрасти аз съм VANKATA,КАРАМ СКОДА ОТ 2год 120(EVO) :lol:

с ладов двигател 1.5

спортно гърне

спортен волан

джанти 15"МОМО,но събира и по големи

имах музи4ка но зех да я разпродавам,понеже преди време се ударих с колата и осузнах колко е уявим 4овека в нея и сега мисля за ROLL BAR и спортна седалка заедно с 4 то4кови колани.За напред мисля за по сериозен мотор и TURBO

ето я и нея:

http://snimka.bg/album.php?album_id=36898

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти!

Аз съм Петър от Варна/брат на Яската/.

Вече няколко пъти се регистрирам ,но поради липса на време и възможност не присъствам във форума сериозно!Дано отсега вече не е така! :oops:

http://www.bgphoto.net/gardemaister/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Аз съм Георги Огнянов,карам зелена 1000МВ от 1966,която по принцип се води,че е на баща ми.Под подписа ми има линк със снимки :) .Поздрави на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се напиша :)! Здравейте казвам се Димитър.На 22години, София- ОвчаКупел2, уча, работя 8) . Имам голям мерак с шкодите. Имам две естелки- Червена 120Л 84та и небесно синя 105Л 86-та. Червената я карах 2 години, но за жалост й изнемощяха гредите(ми горката е приживявала адски катастрофи). Сега мераклииствам(стягам) синята(все още не в движение).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен.Казвам се Петър и съм от Трявна.Колата ми е тази от аватъра - Шкода 105Л модел '79 година, с единствената разлика,че е с бутала и ризи от 120 S,мисля че беше и е шлайфан коляновия вал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да драсна някой ред. :)

Казвам се Пейо Пеев от Кърджали.Карам Шкода 105Л която притежавам от почти 6-8 месеца(тогава ми беше подарена).

Шкодето е в нашето семейство от 18 години и никога не ние оставаля на пътя,надявам се да е така и за напред. 8)

По колата няма подобрения...сменил съм коланите и в момента търся седалки и друго воланче.

Е толкова от мен.

Поздрави от Кърджали.

 

P.S:За малко да забравя ето и снимки на Мери(така се казва Шкодето)

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=34156

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм тодор георгиев от софия на 54г.имам форман 1993 г/тази на аватара/и го ползвам от декември2003г.не мога да покажа снимки защото компютъра ми няма такива възможности,а и аз не съм се научил да правя това,но очаквам по добър компютър и тогава ще се постарая да го направя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

По препоръка на колегите се представям.

Жена-32 год.,омъжена с две деца.

Шофьор от почти 11 години.

До сега съм карала различни коли(Опел,Фиат,даже и Москвич.....),но от десет дни съм на Шкода и съм много приятно изненадана от възможностите и.

Моята е Фелиция,97 год. комби,1,6 mpi(май така се пишеше).

Снимки :arrow: в галерията ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Нека и аз се отчета.

Митко, от София. На 24г. От има-няма месец карам Octavia Combi, 1.9 TDI-PD, 4x4

 

снимка 1

снимка 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се предствя и аз,кaзвам се Георги Георгиев на 32г. Карам Фелиция97г от близо 2 години. От Горна Оряховица съм,за сега нямам снимка да ви я покажа :oops: :mrgreen: :smt016

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите на Всички отдавна следя форума но чак сега се представям :)

АЗ съм Миро от Бургаз на 18 в момента 87 набор ... та жъткам на дедо Скодака ето го и него .. подарими го .. ма още не съм отишал да мина Кат за номерата :P

 

o632781270334843750.JPG

o632781278162031250.JPG

Recaro Salon :arrow:

o632781277960000000.JPG

Music //ALpiNe o632781277700468750.JPG

o632781277381250000.JPG

 

Tва е моряци :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Казвам се Тодор Гинчев и съм на 25. Карал съм 120L на бащата и сега имам мое червено Фелацио 1.3GLX. Уважавам и обичам марката и мисля да не я изоставя никога.

 

Иначе съм семеен с едно дете (чакам второ). Системен администратор в ING пенсионен фонд съм. Сайтами е tig.ludost.net и се интересувам силно от шкоди, авиация и готини мацки :Р

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти! Разгледай ти сайта- видях познати на снимките от Овча Купел 2!

Онази синята шкода на последната снимка твоя ли е! Къде сте се снимали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.