Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Историята на Skoda


vRS

Recommended Posts

О.К., след като прочетох мнението на Велко се замислям и може и да съм сбъркал с изказването. Думите няма как да се върнат, ма едно извинявам се на vRSще кажа. В името на разбирателството и на задружието в един от най-хубавите БГ форуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятам че ще е по правилно да напишеш със съдействието на М. Иванов все пак аз съм автора на горецитираната история на шкода, която без никакви промени е копирана от страницата ми!

Смяташ ли найстина че останалите в този форум не са я чели? Та тази статия е по стара от този форум! Ако ти не подозираш за съществуването на www.skoda-mania.hit.bg То останалите го познават добре защото това беше един от първите Бг сайтове допринесъл за обединението на Шкодистите в България!

 

Чувствам се обиден!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае стига с тая тема! Историята на Шкода е една, и няма нужда да се драскаме кой къде какво е написал. Всеки от някъде я копира в края на краищата. Но vRS е прав в едно - досега я нямаше във форума. И ако трябва да съм честен, тази статия трябва да стои на отделен линк: нещо като www.skodaowner.org/history/ примерно.

 

Ама както става обикновено тия неща все едно че си ги говоря на малкия Хашек...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама да не ви остави човек замалко! :mrgreen:

Защо обиждате другарчетата си? Хайде, мийте зъбките и си лягайте!!! :lol:

 

Хашек е прав - хубаво е да я има тази статия и тук.

Maniac е събрал инфо и го е синтезирал, vRS я е копирал, форумът само пИчели, а това също е важно, май :smt026

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е най-важното :mrgreen:

 

http://www.krechetalo.com/index.php?s=6 ... opic=63168

 

:roll:

Нека си я постват историята хорицата, че да се образоват, нали затова съм я качил в интернет, ако исках да си я пазя, щях да си я държа в къщи и да си я чета само аз! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.