Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Табло- каране с кеф;)


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Колега SKODA 105 RS ако беше по-наблизо направо щях да ти открия от запасите в мазето уред за бензина с вграден индикатор като на по-новите. Мойта Шкода е 82 и едно време имах същия проблем - кофтито е, че тази лампа за бивзина често ми светеше и от нагряването беше разтопила гнездото си в кръглия уред. На новите приборчета с вградения индикатор вече е светодиод и няма такъв проблем.

 

Аз много се дразня, че на нашите табла не са сложили волтметър, а според мен е важно, дори на ладите има. Като цяло на 120ките ел. инсталацията е малко остарял тип и е направена за по-ефтино. Спестени са релета, прибори и един куп други неща. Един приятел все ме навива за друго табло да сложиме в шкодата - примерно дигитално от Кадет ГСИ, понеже се намират на цена колкото е само оборотомера за шкодата а са готини...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 67
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Lipi

    9

  • deel_1981

    7

  • Skoda_Estelle

    6

  • SKODA 105 RS

    6

Най-много писали в темата

Че ще пасне ли ОПЕЛ-ско табло на Щкода-та?Т'ва е доста интересен вариант м/у другото.А относно колегата liubomir_ разбира се, че желая да ми изпратиш(d_flow@globcom.net).Просто колкото повече карам тази кола, толкова повече започва да ме кефи ... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и на мен лампата ми е там наи лесно може да стане като вземеш бензиномер от японка където е така както искаш монтираш и само завърташ жицата за лампата под таблото. Аз не и обръщам голямо внимание повече си дзяпам индикатора вдясно отчиташ количеството. Като влезе твърдо в червената зона не ти требе жокер да се сетиш че трябва да заредиш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен проблема е такъв, че рядко излиза от тая зона :( а току що ми дойде друга идея и ще си поиграя тези дни,ако резултата е добър ще покажа к'во е станало :)

Айде със здраве

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Skoda_Estelle таблото много добре се е получило, мене много ме кефи ;) .

 

Иначе за тва Фелицейското табло в Estelle/Rapid нещо не ме радва, че го цепят на 2 и горната част я слагат под ъгъл :x . Има начин и да се вкара цялото както си е заводско, имам снимки ама ме мързи да ги качвам в нет-а, тогава се получава още по-яко, но сигурно видимостта ли е по-малка, не знам :roll: , пък и нещо не подхожда на стила на колата :? .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С това табло обаче съвсем теснотия ще стане, трябва да се мръднат седалките на зад и на задната седалка съвсем няма да има място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Колеги, да не би някой от вас, притежаващи Шкоди 105/120 без обортомер да е разработвал циферблати за таблото.Интересува ме фона да е бял,щото си намерих едни,но са с обортомер. Ако някой има и може да ми ги прати на пощатата, ще му бъда много благодарен :)d_flow@globcom.net

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, колега, благодаря за предоставения материал. Като го измайсторя ще пусна снимки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Едно време (разбирай преди година и половина) като си търсех за фаворита, в една морга във Варна ми бяха обявили 150лв без арматурното табло....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.