Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Емблема


vRS

Recommended Posts

Тафнаха ми емблемите на RS-a - тази отзад и тази отпед! В ЕураТек всичко е към 40лв., което ми се струва доста за две пластмаски.... Знаете ли то къде мага да ги намеря по-тънко :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 140
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Redline__

    20

  • vRS

    20

  • Fabia vRS

    14

  • ///M Power

    11

Най-много писали в темата

Тафнаха ми емблемите на RS-a - тази отзад и тази отпед! В ЕураТек всичко е към 40лв., което ми се струва доста за две пластмаски.... Знаете ли то къде мага да ги намеря по-тънко :roll:

Много кофти, застраховтелите нищо ли не дават...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тафнаха ми емблемите на RS-a - тази отзад и тази отпед! В ЕураТек всичко е към 40лв., което ми се струва доста за две пластмаски.... Знаете ли то къде мага да ги намеря по-тънко :roll:

Много кофти, застраховтелите нищо ли не дават...?

 

Не, защото няма следи от счупено :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vRS :smt087 , колега, аз мисля да си слагам емблема от RS на маската отпреде - човек от варна който рабетеше в ЕураТек до преди няколко месеца ми каза, че самото vRS за отпред струвало не повече от 10лв в showroom-a тук във Варна. А за отзад, понеже се продавало цялата емблема Fabia RS било нещо от сорта на 25лв, ама все не ми остава време да отида да проверя/да си купя :| ...

 

Много кофти, че са ги гепали - единственото тънкажно място за което се сещам е нощния магазин... всеки ден от 2-3 до кам 4 сутринта, обаче без отверки не пускат... Иначе в града (не си писал от каде си..) има ли други RS-и, тука във Варна 1 няма...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vRS :smt087 , колега, аз мисля да си слагам емблема от RS на маската отпреде - човек от варна който рабетеше в ЕураТек до преди няколко месеца ми каза, че самото vRS за отпред струвало не повече от 10лв в showroom-a тук във Варна. А за отзад, понеже се продавало цялата емблема Fabia RS било нещо от сорта на 25лв, ама все не ми остава време да отида да проверя/да си купя :| ...

 

Много кофти, че са ги гепали - единственото тънкажно място за което се сещам е нощния магазин... всеки ден от 2-3 до кам 4 сутринта, обаче без отверки не пускат... Иначе в София има ли RS-и тука във Варна 1 няма...

 

В София предната емблема струва 22,31лв., а задната - 18,50лв.

 

Общо: 40,81лв.

 

Какво да ти кажа, тук има RS-и, но са много малко :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кофти е като краднат така...на мен ми свиха задната емблема и надписа 318....тъпото е че ми надраха и боята....купих си некви емблемки по 5 лв. (естествено сега са за смяна пак,щото са яко калпави)....виж на Симеон там има всякакви емблеми...може и RS да има....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе за кво ти е емблема, сега ще си скритата лимонка :mrgreen:

 

И това е верно :mrgreen: , но много ми харесват емблемите на RS-a, Даже се чудя дали да не взема и за седана :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съчувствам ти за откраднатите емблеми. Много е тъпо така, още повече, че може да са ги гепили някакви тъпаци дето няма на какво да ги сложат. Едно време в началото на демокрацията и 120ката остана без предна емблема. На мен това vRS отпред ми се струва много сладко така, че по-добре си вземи нова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен това лято ми дръпнаха предната емблема на Фава, ама аз бях залепил такава на Фелиция в/у старата и ми остана само тя... черно беличката :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе за кво ти е емблема, сега ще си скритата лимонка :mrgreen:

 

И това е верно :mrgreen: , но много ми харесват емблемите на RS-a, Даже се чудя дали да не взема и за седана :roll:

 

Бе да ти кажа... хах, с тия RS брони и джанти, няма да си кой знай колко скрита, ама пак си оставаш лимонка поне :mrgreen:

 

И на моя Ludek му тафнаха емблемата отпреде и аз си напрайх спортна маска, отзаде също ми ги взеха преди 2 години и аз го остайх така - и на мен ми надраха боята, ама ко да прайш, некви гадни наркомани сиур са са надрусали и са са чудели ква мизерия да напраят :smt011

 

Апък vRS, не си ми искал мнението, ама за другата ти Fabia, цивилката, недей взима според мене, не ти ли става смешно като видиш некоя Жига с емблема GTi, или скромно BMW с табелка M3, 5 или 7... Във Варна 99% ot BMW-тата, ако съдим по емблемите са М... или М318, М320 :smt042

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе за кво ти е емблема, сега ще си скритата лимонка :mrgreen:

 

И това е верно :mrgreen: , но много ми харесват емблемите на RS-a, Даже се чудя дали да не взема и за седана :roll:

 

Бе да ти кажа... хах, с тия RS брони и джанти, няма да си кой знай колко скрита, ама пак си оставаш лимонка поне :mrgreen:

 

И на моя Ludek му тафнаха емблемата отпреде и аз си напрайх спортна маска, отзаде също ми ги взеха преди 2 години и аз го остайх така - и на мен ми надраха боята, ама ко да прайш, некви гадни наркомани сиур са са надрусали и са са чудели ква мизерия да напраят :smt011

 

Апък vRS, не си ми искал мнението, ама за другата ти Fabia, цивилката, недей взима според мене, не ти ли става смешно като видиш некоя Жига с емблема GTi, или скромно BMW с табелка M3, 5 или 7... Във Варна 99% ot BMW-тата, ако съдим по емблемите са М... или М318, М320 :smt042

 

И аз така си помислих, но пък ми харесва как изглежда....мислих и бронята да сменя с тази на RS, но ще видим :roll: да не вземе да стане селско :oops: Я си кажете мнението за това

 

И за още нещо да ви питам - На vRS-a съм със 205/40/17 и леко имам проблеми - сменена стабилизираща щанга и да не кажа, че изправям по джанта на всеки 6 месеца... На пролет за седана искам да купя 205/45/16 или 205/40/17 как да постъпя според вас? Знам, че изглежда като риторичен въпрос, но не е :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако седанчето ти е ежедневката (тоест караш я доста )по-добре я остави на колкото се може по-високи гуми.....16 или 17 първо ще я спънат ,второ ще ти вдигнат разхода.....не познавам човек който да е сложил голями джанти и да не е изправял джанти (то аз карам на 15-ки и пак се налага)....

 

пс:205/40 не стават прекалено ниско профилни???повечето който познавам слагат поне 215/225...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако седанчето ти е ежедневката (тоест караш я доста )по-добре я остави на колкото се може по-високи гуми.....16 или 17 първо ще я спънат ,второ ще ти вдигнат разхода.....не познавам човек който да е сложил голями джанти и да не е изправял джанти (то аз карам на 15-ки и пак се налага)....

 

пс:205/40 не стават прекалено ниско профилни???повечето който познавам слагат поне 215/225...

 

Нископрофилни са доста да, някъде на два пръста от земята, не ме питай как карам. Я съм се накефил малко, я съм влезнал в някой канал на Цариградско или в някоя приветлива дупка, дето само това чака :? а рекорда ми беше преди година някъде с оригиналните 16-ки! Представете си само - вали дъжд, никаква видимост карам със ~30км./ч, взимам един завой, на платното една оргомна локва и по едно време като се качих на един гаден, огромен бордюр такъв звук се чу, че направо пребледнях....задра и отдолу, бронята се олющи абе изобщо, какво да ви разправям....

 

с 215/225 верно много ще се спъне :roll:

 

Преди половин година някъде пробвах 17-ките на седата, е така от любопитство и седяха страхотно, особено отзад.... самите задни калници са по-големи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vRS ми аз с 205/50 15-ките редовно ги изправям ( трябва да ги изправям ! Но.. 16лв на джанта + риска от счупване.. ), апък ти с 17-ки хич да не е, след всяка павирана улица и при гумаджията...И аз мисля по въпроса за 17-ки за мойта, ама май 1во окачването ше си направя и тогава за квото остане място в калника, тва ше натикам.

 

Между другото не знам на 130к.с. как се отразява размера на джантите/гумите, но за 55к.с. от 165/70 R13 нa 205/50 R15 си беше изнасилване направо.Поне литър ми е качила само от това, бас хващам!

 

И vRS, колега, дай некоя снимчица тука на RS-a 17-ки тва онва, взе да ми става интересно :idea: :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я виж тука обясненията как са и ако има нещо неясно, кажи да дообясним ;) :

http://www.skodaowner.org/forum/viewtopic.php?t=643

 

Е 131к.с. излиза от завода, ако не ме лъже паметта.Вече ти ако решиш да споделиш кви си ги извършвал :-k O:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:mrgreen: една и съща е и на трите снимки :roll: не виждам друга :roll:

 

Сивата долу не е моя, но аз съм правил снимката :mrgreen: Жалко, че момчето не живее в България иначе и той щеше да е член на клуба

 

Много малки излизат тия снимки :roll: що така, в сайта излизат по-големи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина са мънички :cry: :cry: :cry: пробвай пак като прочетеш описанието за качването им в сайта или дай линк да се порадваме на колицата ти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.