Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

за пръв път :)


evgi

Recommended Posts

  • 1 месец по-късно...

Ето URL за демо на играта. Сега я тегля, ще дам отзиви нататък.

http://www.skoda-auto.com/global/showroom/octavia_rs/game/

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след инсталването и стартирането на играта ми исписва:Could not create Direct3D device! ......?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказва се че не е Fabia, а Octavia vRS :D

Като цяло нямах никакви проблеми с инсталация и пускане. Иска DirectX 9c или по-висок, 256 MB рам (по-добре 512), добър видео контролер и май е това...

За играта.

Графиката е добра. Може и повече, но ....

Управлението е само с клавиатура (поне в Demo-то) и е супер неадекватно :evil: Карането си е чиста проба късмет и никакъв талант...

Звука също не е супер. Музиката е ужасна, но поне може да се изключи. Двигателя звучи малко странно, но все пак дава някаква представа за оборотите. Не че това помага де....

Това засега. Поствам и малко screen shots за да добиете и вие представа...

Поздрави

 

vRS_001.JPG

 

vRS_002.JPG

 

vRS_003.JPG

 

vRS_004.JPG

 

vRS_005.JPG

[/img]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер,най-накрая ще има игра със Щкодак-направо не е за вярване-СУПЕР,направо ще ги попилея със звяра:))))))))) :smt067

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като първа игра включваща шкода не е зле да се надяваме че в скоро време ще излезе NFS като Underground включваща octavia ili fabia. Няма да коментирам какъв тунинг ще и направя :smt119 :mrgreen: 8-[

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сте фенове на по- стари компютърни игри инсталирайте си Колин Макри 2... там също има Шкода 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на първата версия на Colin McRае има Шкода Фелиция.... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fabia vRS, и аз мисля че няма,но си викам "аре да си замълча,може да не съм отворил всички коли"......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма оригинално в самата CmR2, но аз си бях дръпнал от някъде octavia wrc, която се инсталира върху бялото mitsubishi и де факто по параметри и поведение не се различава от него - само визуално си е octavia, с фирмените цветове, ама е яко все пак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се сещам ,че Октавия ВРЦ има и на Rally Masters......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

хмм ,чакай да кажа малко за тая игра.....това е втората част ,първата беше само с Мерцедеси(доста прилична игричка,а пък в нета има яко нови коли)....втората час е най-вече върху концерна VW....та и затова има шкоди....зада започне играта да става за игра трябва да се отиде в опцийте и да да се даде максимум реализъм,иначе е доста плоска....зада да тръгне трябва видео карта с директ х 8 и нагоре....определено по готина от последните NFS-си (на който само звукът им е по-добър).....друго сега не се сещам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Оказва се че не е Fabia, а Octavia vRS :D

Като цяло нямах никакви проблеми с инсталация и пускане. Иска DirectX 9c или по-висок, 256 MB рам (по-добре 512), добър видео контролер и май е това...

За играта.

Графиката е добра. Може и повече, но ....

Управлението е само с клавиатура (поне в Demo-то) и е супер неадекватно :evil: Карането си е чиста проба късмет и никакъв талант...

Звука също не е супер. Музиката е ужасна, но поне може да се изключи. Двигателя звучи малко странно, но все пак дава някаква представа за оборотите. Не че това помага де....

Това засега. Поствам и малко screen shots за да добиете и вие представа...

Поздрави

 

vRS_001.JPG

 

vRS_002.JPG

 

vRS_003.JPG

 

vRS_004.JPG

 

vRS_005.JPG

[/img]

moga da ti dam skrin6ot s fabia WRC :mrgreen: i tova e demoto se pak i ako nqkoi da dade link za cqlata ot kudeto na ne zabiva pri 30% ot downloada :|
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.